Dirbtinė žolė ETILE valcuotas

Nauja prekė

storis: apytiksliai. 42 mm

svoris: apytiksliai. 2960 g/m2

verpalų rūšis: 55% poliesteris + 45% polipropilenas

gamybos šalis: Belgija

Smulkiau

  pristatymo išlaidos iš: 15,44 €
  siuntinys išsiunčiamas per 48 val
  siunčiame į užsienį
  30 dienų grąžinti prekes
  2 metų garantija
  Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu

20,46 € su PVM

40,91 € su PVM

Mažiausia kaina per 30 dienų iki nuolaidos: 40,91 € su PVM


Charakteristikos

MedžiagaPoliesteris
FormaKita

Apie prekę

Svarstote, ką daryti, kad gražia veja galėtumėte džiaugtis ištisus metus? Mes turime atsakymą!

Žolę imituojančios grindų dangos tampa vis populiaresnės. Anksčiau dirbtinė žolė buvo naudojama žaidimų aikštelėse, dabar ji papildo daugelio lenkų namų balkonų ir terasų dangą. Dirbtinę žolę galima naudoti įvairiais būdais - ne tik buityje, bet ir vaikų žaidimų aikštelėse, baseinuose ir soduose, kuriuos būtų sunku prižiūrėti natūraliai. Tikrą veją prižiūrėti daug sunkiau - be pinigų, kuriuos turime išleisti vejapjovei ir trąšoms, turime daug laiko skirti tam, kad žolė atrodytų tobulai. Su dirbtine veja ši problema išsisprendžia savaime!

Graži ir žalia ištisus metus - tai didžiausi dirbtinės žolės privalumai. Pagaminta iš aukštos kokybės poliesterio ir polipropileno mišinio, ji ne tik maloni liesti, bet ir labai patvari bei atspari oro sąlygoms. Vasaros poilsis ant žolės, kepsninės su draugais ar žaidimai su vaikais tokioje paruoštoje erdvėje - tikras malonumas.

Sintetinė veja taip pat daug saugesnė žmonėms, kurie kasdien kenčia nuo alergijų. Laikotarpis nuo balandžio iki liepos yra tikras košmaras žmonėms, alergiškiems žolių žiedadulkėms. Pasirinkus sintetinę medžiagą, net ir tokių problemų turintys žmonės gali nesijaudindami leisti laiką lauke. Dirbtinė žolė taip pat yra daug saugesnė vaikams Naudojant minkštas ir lanksčias medžiagas, jos geriau apsaugo nuo kritimo nei, pavyzdžiui, tradicinė veja.

Sintetinės velėnos savybės:

  • Pagaminta iš 55 % poliesterio ir 45 % polipropileno, todėl žolė atspari oro sąlygoms, tačiau minkšta ir maloni liesti;
  • Žolės storis yra maždaug 42 mm, todėl idealiai amortizuoja kritimą ir apsaugo nuo žemės šalčio;
  • Daugybė dydžių leidžia susikurti svajonių poilsio erdvę;
  • Šiuolaikinėse gamybos technologijose naudojami metodai, leidžiantys vandeniui prasiskverbti pro gaminį, kad nesusidarytų balų;
  • Labai lengva įdiegti.

Taigi, jei svajojate apie gražią erdvę, kurioje galėtumėte atsipalaiduoti, arba jei nenorite visą laisvą laiką skirti natūralios vejos priežiūrai - dirbtinė žolė yra puikus sprendimas. Nustebinkite savo šeimą ir draugus gražia veja net ir žiemą.

Sztuczna TRAWA ORYZON - Cypress Point

sposób ułożenia - Cypress Point

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Follow us on Facebook