Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Informacje

Ovalus

Yra 21 prekės(-ių).

 

Kiekvienas, kuris kada nors bandė įsirengti naują namą ar butą arba net perdažyti atskirus interjerus, puikiai žino, kokia sunki ir sudėtinga gali būti ši užduotis. Juk turime užtikrinti, kad mūsų erdvės būtų ne tik funkcionalios, bet ir estetiškos. Todėl verta pasirūpinti aksesuarais, kuriais apsupsime save. Mūsų internetinėje ...

 

Kiekvienas, kuris kada nors bandė įsirengti naują namą ar butą arba net perdažyti atskirus interjerus, puikiai žino, kokia sunki ir sudėtinga gali būti ši užduotis. Juk turime užtikrinti, kad mūsų erdvės būtų ne tik funkcionalios, bet ir estetiškos. Todėl verta pasirūpinti aksesuarais, kuriais apsupsime save. Mūsų internetinėje parduotuvėje "Dywany Łuszczów" siūlome platų aukštos kokybės kilimų asortimentą, kurį sunku apeiti abejingai. Jų populiarumą, žinoma, lemia fenomenalus meistriškumas, labai gerų medžiagų naudojimas, estetiška apdaila ir patraukli kaina. "Dywany Łuszczów" įrodome, kad, priešingai nei gali atrodyti, įdomios tekstilės derinimas visai neturi būti sudėtingas. Dėl plataus skirtingų versijų pasirinkimo nėra sunku išsirinkti įdomų variantą tiek tradiciniam, tiek modernesniam interjerui. Garantuojame, kad liksite patenkinti mūsų pasirinkimu.

Kurioje erdvėje geriausiai tinka ovalus kilimas?

Praktiškai kiekvienam, nes ovalas yra itin subtili ir grakšti forma. Kraštinė linija yra švelnesnė nei stačiakampių modelių, todėl jie neužgožia mažų ar siaurų patalpų. Gerai suderintos spalvos suteikia erdvei klasės ir prabangos. Tai geras sprendimas, jei kambaryje yra daug baldų, o jų išdėstymas taip pat išnaudoja kambario kampus. Ovalus kilimas suteikia daug daugiau erdvės erdvei sutvarkyti, nereikia statyti įrangos ant jo kampų. Taigi kampe esanti spintelė ar fotelis puikiai derės su užapvalintu kilimo kraštu, užpildydami laisvą erdvę, bet nesikišdami į baldų užimamą plotą.

Kaip išsirinkti ovalų kilimą svetainei?

Svetainė - tai erdvė, kurioje praleidžiate daug laiko, todėl svarbu sukurti jaukią ir patogią vietą. Ovalus kilimas puikiai tiks ne tik mažesnėse kvadrato formos patalpose, bet ir stačiakampio formos patalpose. Galite pastebėti, kad ovalūs kilimai populiarumo viršūnę pasiekė šeštajame ir septintajame dešimtmetyje, o šiuolaikinės tendencijos mėgsta semtis įkvėpimo iš tų laikų, todėl jei planuojate kurti retro, dažnai vadinamo klasikiniu, stiliaus svetainę, tai bus geras pasirinkimas. Tokį išdėstymą galima modernizuoti įdomiu dizainu, o skirtingų stilių derinimas padeda sukurti individualų dekorą, kuris atitiks šeimininko charakterį. Šiuolaikinės kompozicijos dažnai remiasi madingu raštu, pavyzdžiui, boho stiliumi. Jei nebijote raštų, tuomet statykite ant įdomios dekoracijos!

Ovalus kilimas idealiai tinka mažiems kambariams!

Labai dažnai tokia forma būna vonios kambariuose. Kodėl? Ovalus kilimas puikiai tinka tokiuose mažuose kambariuose ir atlieka savo funkciją - suteikia patogumo ir apsaugo nuo šaltų grindų, tačiau neužgožia erdvės. Be to, vonios kambaryje dažnai atsiranda pusapvalė armatūra, ovalus praustuvas ar dušo padėklas. Taip sukuriama apskritimo formos harmonija, kuri daro teigiamą poveikį kambario erdvumui. Smėlio, pilkos ar švelnių pastelinių spalvų ovalūs kilimai gražiai atrodo miegamajame ir suteikia jam jaukumo. Jie idealiai papildys siauras erdvės dalis tiek lovos šonuose, tiek priekyje. Tankiai austi prislopintų atspalvių kilimai taip pat yra elegantiškas dekoratyvinis elementas darbo kambariuose ir biuruose.

Ovalus kilimas po baldais

Verta prisiminti, kad be neabejotinai dekoratyvinės funkcijos, kilimas taip pat turi užduotį apsaugoti grindis nuo pažeidimų ir apsaugoti jūsų kojas nuo šalčio - visi žino, kaip malonu žingsniuoti ant malonios liesti medžiagos. Todėl jis dažnai naudojamas po baldais, ypač svetainėje. Ovalo formos kilimas po sofa ar suolu leidžia užpildyti vietas, kuriose praleidžiate daugiausiai laiko ir dažniausiai liečiate grindis. Ovalo formos kilimas neriboja ploto, todėl patalpa optiškai atrodo erdvesnė, nei yra iš tikrųjų. Be to, švelni linija leidžia maksimaliai pabrėžti interjero dizaino elementus.

Ovalus kilimas - kokią medžiagą pasirinkti?

Kodėl taip svarbu parinkti tinkamą audinį pagal plotą, kuriame bus klojama kiliminė danga? Kiekviename kambaryje yra skirtingos sąlygos, todėl protingai pasirinkę galėsite ilgiau džiaugtis gerai prižiūrimu gaminiu. Jei ieškote aksesuaro, kurį galėtumėte pastatyti, pavyzdžiui, netoli įėjimo į koridorių, rinkitės kilimą su trumpais plaukais, geriausia iš dirbtinės medžiagos. Puikiai tiks pagaminti iš poliesterio arba polipropileno, nes juos lengva valyti. Dėmesio verti ir akrilo gaminiai - jie labai patvarūs, išlaiko spalvas ir nesusiglamžo spaudžiant. Vonios kambariuose tikrai verta rinktis tas, kurios pasižymi dideliu sugeriamumu ir atsparumu drėgmei. Naudinga, jei vilna yra minkšta, nes tai padidina komfortą prižiūrint namuose. Svetainėse ir miegamuosiuose yra didžiausia laisvė tiek medžiagos, tiek plauko ilgio atžvilgiu. Šiuo atveju svarbiausia yra raštas ir spalva, nes jie turi derėti prie vyraujančios tvarkos. Tai taip pat idealios patalpos naudoti natūralią vilną, kuri, tinkamai prižiūrima, tarnaus daugelį metų, suteikdama malonią šilumą ir komfortą. Jei turite augintinių arba planuojate ovaliniu kilimu dekoruoti vaikų kambarį, įsitikinkite, kad pasirinktą gaminį galima skalbti skalbimo mašinoje arba valyti namuose.

Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite kilimą sau!

Mūsų parduotuvėje daug dėmesio skiriame įvairovei, todėl siūlome įvairių spalvų, raštų ir dydžių ovalių kilimų.

Su mumis galite papuošti savo svetainę, miegamąjį ar prieškambarį.

Daugiau
Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų
Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų

Follow us on Facebook