Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Informacje

Miegamasis

Yra 748 prekės(-ių).

 

Miegamojo kilimai yra svarbi kambario dizaino dalis. Interjeras turėtų būti intymus, atpalaiduojantis ir ramus. Todėl miegamojo kilimėliai turėtų būti parenkami taip, kad atitiktų konkrečius reikalavimus. Tai apima malonumą basomis kojomis žingsniuoti minkšta, pūkuota medžiaga. Daugeliui žmonių atsikėlimas ryte asocijuojasi su š...

 

Miegamojo kilimai yra svarbi kambario dizaino dalis. Interjeras turėtų būti intymus, atpalaiduojantis ir ramus. Todėl miegamojo kilimėliai turėtų būti parenkami taip, kad atitiktų konkrečius reikalavimus. Tai apima malonumą basomis kojomis žingsniuoti minkšta, pūkuota medžiaga. Daugeliui žmonių atsikėlimas ryte asocijuojasi su šaltomis grindimis. Vargu ar kas nors mėgsta greitai palikti šiltus savo lovos kampus. Šią problemą gali padėti išspręsti pūkuoti miegamojo kilimai. Jie taip pat suteiks kambario interjerui daugiau atmosferos, šilumos ir jaukumo. Tai elementas, kurio neturėtų trūkti jokiame miegamajame.

Kilimai miegamajame - kodėl verta?

Miegamojo kilimai - tai visų pirma būdas sušildyti interjerą. Šiame kambaryje paprastai praleidžiame laiką ne tik miegodami, bet ir ilsėdamiesi bei atsipalaiduodami. Todėl bus maloniau leisti laiką jaukiame interjere. Miegamojo kilimėliai turi vieną svarbų privalumą - kai iškišite kojas iš po antklodės ir pastatysite jas ant žemės, jos bus ant minkšto, šilto audinio, o ne ant šaltų grindų. Malonu žengti pirmą žingsnį su tokiu priedu. Daugelis žmonių renkasi du nedidelius miegamojo kilimėlius šalia lovos - iš abiejų lovos pusių. Madingi miegamojo kilimai papildo viso kambario dizainą. Jų pagalba galite suteikti interjerui unikalų charakterį. Verta rinktis storesnius modelius, kurie užtikrins labai gerą izoliacinį sluoksnį. Be to, tokie miegamųjų kilimai lėčiau dėvisi ir nusidėvi - jie tarnaus ilgus metus labai geros būklės. Taip pat verta paminėti, kad miegamojo kilimai gali padėti atskirti tam tikras zonas. Didesnius galima pastatyti prie lovos, o mažus - po tualetiniu staliuku - tada makiažo dėvėjimasis nebus šaltas.

Miegamojo kilimėliai - daugybė modelių, raštų ir spalvų

Kilimas miegamajame po lova ir ne tik yra svarbus šio interjero dekoro elementas. Gamintojai siūlo įvairių modelių, kurie skiriasi dizainu, spalvomis ir pluošto tipu. Siūlomi rytietiški, modernūs, sintetiniai, vilnoniai, šiurkštūs kilimai ir daugelis kitų. Miegamojo kilimėliai gali būti pagaminti iš vilnos, akrilo, polipropileno, poliesterio ir kitų medžiagų. Taigi, kokius miegamojo kilimėlius turėčiau pasirinkti? Lovos kilimas gali paversti miegamąjį visiškai kitokia vieta. Geometrinių formų modeliai puikiai derės prie interjero su kitais abstrakčiais raštais. Taip kambariui galima suteikti itin šiuolaikišką charakterį. Miegamojo kilimėliai su ornamentiniais priedais tikrai tiks klasikiniam interjerui. Pilki miegamojo kilimėliai puikiai tiks beveik bet kokio stiliaus kambariuose, įskaitant modernius ir minimalistinius. Spalvingais priedais galite užbaigti interjero dizainą ir pabrėžti jo charakterį. Baltas miegamojo kilimas tinka minimalistiniame, moderniame, skandinaviškame ir net tradiciniame ar klasikiniame interjere. Tai neabejotinai vienas universaliausių priedų. Tarp pastarųjų sezonų hitų galima paminėti žemės ir gamtos spalvų miegamojo kilimus. Tai natūralios spalvos, paverčiančios interjerą ramybės ir palaimingo atsipalaidavimo oaze. Populiarūs, pavyzdžiui, smėlio, žalios ir rudos spalvos modeliai. Kita miegamojo kilimų tendencija - gėlių raštai. Taip daugelis žmonių išreiškia savo meilę gamtai. Gėlių motyvai yra universalūs ir nesenstantys, jie greitai neišeina iš mados, todėl tai yra investicija ilgiems metams. Gėlių raštas atgaivins interjerą ir suteiks jam natūralumo. Taip pat neįmanoma nepaminėti kilimų su rytietiškais raštais. Nesvarbu, ar tai apvalus, ar stačiakampis miegamojo kilimas, rytietiški motyvai puikiai tiks kambaryje ir suteiks jam jaukumo. Miegamojo kilimėliai "Shaggy" populiarūs jau daugelį sezonų. Ilgas, minkštas pluoštas puikiai izoliuoja nuo šalčio ir leidžia patogiai vaikščioti net basomis kojomis - vos išlipus iš lovos.

Kurį miegamojo kilimą pasirinkti?

Spalva ir stilius nėra vieninteliai veiksniai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis miegamojo kilimą. Toliau aprašomi kai kurie svarbūs elementai, į kuriuos taip pat turėtumėte atsižvelgti ieškodami. Forma. Paprastai miegamojo kilimai būna stačiakampiai, tačiau įdomi įvairovė gali būti apvalūs arba nedideli kvadratiniai modeliai. Dydis. Nedideli miegamojo kilimėliai šalia lovos puikiai papildys interjero dizainą. Didesni miegamojo kilimėliai turėtų būti su kraštais iš abiejų baldo pusių. Nepatartina rinktis didelio modelio, kuris uždengtų visas kambario grindis. Su kilimu nereikėtų elgtis kaip su kilimu. Storis. Modelis su ilgesniu pluoštu užtikrins puikią izoliaciją. Tačiau jei norite greičiau ir lengviau valyti, galite rinktis trumpo plauko miegamojo kilimą. Papildykite savo interjerą. Patartina kilimo spalvą derinti prie kitų kambario dekoratyvinių elementų, pavyzdžiui, dekoratyvinių pagalvėlių, lovos užtiesalo ar užuolaidų.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 748 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 748 dalykų

Follow us on Facebook