Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Informacje

Balkonas | Terasa

Yra 346 prekės(-ių).

 

Tiek balkonas, tiek terasa yra puikios vietos atsipalaiduoti. Ne visada galime sau leisti turėti sodą, o privati lauko erdvė dažnai yra aukso vertės. Tinkamai įrengtoje erdvėje galėsite atsipalaiduoti ir šiltomis dienomis priimti svečius. Tai gali padėti padaryti balkonų ir terasų kilimėliai. Jie puikiai papildo balkono baldus ir gėles...

 

Tiek balkonas, tiek terasa yra puikios vietos atsipalaiduoti. Ne visada galime sau leisti turėti sodą, o privati lauko erdvė dažnai yra aukso vertės. Tinkamai įrengtoje erdvėje galėsite atsipalaiduoti ir šiltomis dienomis priimti svečius. Tai gali padėti padaryti balkonų ir terasų kilimėliai. Jie puikiai papildo balkono baldus ir gėles vazonuose. Balkono kilimėliai suteikia balkonui daugiau komforto ir padaro jį šiek tiek jaukesnį. Tiesiog derinkite juos su kitais balkono elementais ir mėgaukitės maloniu laiko praleidimu. Mūsų siūlomi terasų kilimai atitiks net ir išrankiausių klientų lūkesčius. Jie yra ne tik įdomus dekoratyvinis priedas, bet ir labai funkcionalūs. Siūlome, kokį kilimą balkonui ar terasai turėtumėte pasirinkti.

Kilimai balkonui ir terasai - kodėl turėtumėte?

Lauko kilimėliai - tai aksesuarai, kurių kartais nepastebime. Daugelis žmonių daugiausia dėmesio skiria terasos baldams ir gėlėms vazonuose. Tačiau svarbu suprasti, kad balkono ar terasos išvaizdai įtakos turi ir balkono ar terasos kilimėliai. Pravartu įsitikinti, kad grindys yra tinkamai išdėstytos ir dera prie bendros dizaino koncepcijos. Kodėl verta rinktis kiemo kilimą?

 • Jos pagalba galite paslėpti negražias betonines plokštes, plyteles ar kitus balkono grindų defektus. Jei dėl kokių nors priežasčių šiuo metu nenorite keisti grindų, galite rinktis kiliminę dangą.
 • Lauko balkono kilimas puikiai tiks ir dengtiems, ir nedengtiems balkonams. Dažniausiai jis gaminamas iš oro sąlygoms atsparių medžiagų. Todėl neverta atsisakyti tokio priedo vien dėl baimės, kad jį sugadins vėjas ar lietus.
 • Lauko kiemo kilimėliai puikiai tinka butuose, kuriuose yra mažas vaikas, dar tik besimokantis vaikščioti. Leidžiant laiką su jais lauke, nereikia nerimauti, kad mažylis nusileis ant šaltų plytelių, bet ant minkšto kilimo, kuris izoliuoja jį nuo šaltos žemės.
 • Balkonui ir terasai skirti kilimai - tikras privalomas dalykas namuose, kuriuose dažnai vyksta renginiai lauke. Jie padeda sukurti puikią vietą poilsiui ir suteikia jaukumo.
 • Terasos kilimas puikiai izoliuoja plytelių vėsą, todėl tai puikus priedas tiems, kurie mėgsta iš svetainės išeiti tiesiai į balkoną, pavyzdžiui, išgerti kavos lauke.

Lauko kilimas - į ką atkreipti dėmesį?

Rinkdamiesi kilimą sodui, terasai ar balkonui, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą svarbių elementų. Jie padės rasti jūsų poreikius ir lūkesčius puikiai atitinkantį modelį. Siūlome, į kokius veiksnius reikėtų atsižvelgti renkantis kilimus balkonui ir terasai.

 • Balkono kilimėliai - jų dydis yra vienas iš pagrindinių elementų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Jis turėtų būti suderintas su balkono dydžiu ir išplanavimu. Vieni nusprendžia, kad kilimas užims visas grindis, kiti - tik jų dalį. Tai jau priklauso nuo individualaus naudotojų skonio ir pageidavimų.
 • Džiuto kilimas balkonui, o gal polipropileno kilimas? Patartina vengti natūralaus pluošto lauko aksesuarų. Jis mažiau atsparus oro sąlygoms, daugiausia drėgmei ir saulei. Puikiai tiks iš dirbtinių medžiagų pagaminti kilimai, kuriuos taip pat lengva valyti.
 • Terasos ar balkono kilimus taip pat reikėtų rinktis atsižvelgiant į stilių ir spalvą. Jis turėtų derėti prie kitų elementų, įskaitant baldus ar gėles. Įdomi gudrybė - pasinaudoti kontrasto principu ir pasirinkti visiškai kitokios spalvos modelį nei balkono plytelės.
 • Dekoruojant namo išorę verta laikytis tų pačių principų, kaip ir dekoruojant interjerą. Balkono kilimėliai turėtų papildyti koncepciją ir būti įdomus dizaino papildymas. Čia neverta vadovautis tik atsitiktinumu. Be funkcionalumo, verta atkreipti dėmesį ir į estetiką.

Įkvėpimai: Koks kilimas balkonui ir terasai?

Populiarūs šiltų žemės spalvų balkonų ir terasų kilimėlių modeliai. Jie puikiai atrodo derinami su rotango ar pintiniais baldais. Dėl jų spalvos nešvarumai mažiau matomi, o tai ypač svarbu lauko kilimėliams. Pilkas arba tamsiai mėlynas lauko kilimas balkonui puikiai derės su moderniais metaliniais arba technorattano baldais. Kita vertus, žolę imituojantis sodrus žalias terasos kilimas bus universalus sprendimas. Štai keletas balkonų ir terasų įkvėpimo pavyzdžių:

 • Polipropileno balkonų kiliminė danga yra vienas populiariausių sprendimų. Jis labai atsparus drėgmei. Be to, jis nesugeria nešvarumų ir jį palyginti lengva palaikyti švarų. Jį galima įsigyti įvairių raštų ir spalvų.
 • Lauko kilimas iš bambuko kilimėlio taip pat yra įdomus sprendimas balkonui ar terasai. Nepaisant išvaizdos, jis yra labai tvirtas ir atsparus purvui. Be to, jis atsparus drėgmei ir pelėsiui. Jis taip pat dažnai naudojamas pavėsinėms įrengti. Panašiomis savybėmis pasižymi ir sizalio balkonų kilimas.
 • Virvinis balkono kilimas yra plokščias austas kilimas. Tai universalus sprendimas, kurį galima derinti prie beveik bet kokio stiliaus. Jis pasižymi dideliu atsparumu purvui ir oro sąlygoms, todėl gali būti naudojamas daugelį metų. Styginių modeliai yra modernių ir tradicinių versijų. Vilna nesideformuoja dėl baldų spaudimo, o tai taip pat yra šio sprendimo privalumas.

Balkonų ir terasų kilimėliai turėtų būti pagaminti iš elementų poveikiui atsparių medžiagų. Taip pat turėtumėte žinoti, kad lauko aksesuarai greičiau užsiteršia nei vidaus aksesuarai. Todėl patartina reguliariai siurbti ir valyti lauko kilimus, kad jie išsaugotų savo savybes ir tarnautų jums daugelį metų.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 346 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 346 dalykų

Follow us on Facebook