Kategorijos

ekilimai.lt galite rinktis iš daugelio mokėjimo būdų.

Mokėjimas pristatymo metu

Už užsakymą sumokate tiesiogiai kurjeriui, kai atsiimate prekes. Įsitikinkite, kad teisingai užrašėte pristatymo adresą ir teisingai nurodėte telefono numerį. Pasiruoškite sumą - kurjeris neprivalo duoti grąžos. Pasirinkę "DPD" siuntą pristatymo metu, galite sumokėti kurjeriui kortele gavę prekes.

Banko pervedimas

Pateikę užsakymą iš mūsų gausite patvirtinimo el. laišką su pervedimo duomenimis ir sąskaitos numeriu. Kai tik gausime jūsų mokėjimą, pradėsime tvarkyti jūsų užsakymą.

Greiti PAYU ir Przelewy24 pervedimai

Pirkite greitai, patogiai ir saugiai, naudodamiesi patikimomis mokėjimo sistemomis "PayU" arba "Przelewy24". Būsite nukreipti į "Przelewy24" arba "PayU" sistemą, tada galėsite pasirinkti banką ir patvirtinti mokėjimą. Paprastai mokėjimas į sąskaitą įtraukiamas per kelias minutes.

"PayPal" arba kortelė

Būsite nukreipti tiesiai į "PayPal". Jei esate "PayPal" klientas, galite prisijungti prie sistemos ir patvirtinti mokėjimą. Jei dar nesate "PayPal" klientas, galite prisijungti kaip svečias arba susikurti naują paskyrą. Jūsų užsakymas bus pradėtas apdoroti, kai mums bus išsiųstas jūsų mokėjimas - paprastai tai užtrunka kelias minutes.
"PayPal" - patikima mokėjimų internetu lyderė, kuri pirkėjams ir pardavėjams padeda siųsti ir gauti pinigus internetu. "PayPal" turi daugiau kaip 100 milijonų narių sąskaitų 190 šalių ir regionų. Ją priima viso pasaulio prekybininkai tiek "eBay", tiek kitose svetainėse. "PayPal" padeda apsaugoti jūsų kredito kortelių informaciją, naudodama šioje srityje naudojamas saugumo ir sukčiavimo prevencijos sistemas. Kai naudojate "PayPal", jūsų finansinė informacija pardavėjui nesuteikiama.

Kodėl verta naudoti "PayPal"?
- Atlikite mokėjimus arba siųskite pinigus per "PayPal" - tai nieko nekainuoja
- Pirkite ir mokėkite patogiai, saugodami savo duomenis "PayPal
- "PayPal" priima milijonai įmonių visame pasaulyje

Atidėtas mokėjimas PayU | Mokėti vėliau

Mėgaukitės naujais kilimais ir atnaujintu interjeru, nors laikinai trūksta lėšų. Apmokėkite už užsakymą per 30 dienų nuo pirkimo per "PayU Pay Later".Kaip tai veikia?
- Į pirkinių krepšelį pridėkite produktų, kurių vertė yra nuo 100 iki 2000 PLN
- Pirkinių krepšelyje pasirinkite "PayU" mokėjimo būdą. Tada "PayU" skydelyje pasirinkite "PayU Pay Later".
- Užpildykite trumpą formą. Paskolos sutartį patvirtinkite SMS kodu.
- Laukite pristatymo ir mėgaukitės naujuoju produktu
- Grąžinti užsakymo sumą per 30 dienų nuo pirkimo dienos.
Kodėl verta?
- Galite įsigyti daugiau - nereikia mokėti iš anksto
- Greitas apsipirkimas - užsisakykite patogiai net iš telefono
- Saugumas - už pirkinius mokate tik gavę užsakymą
- Mokėkite tada, kai jums patogu - paskolą turite grąžinti per 30 dienų po pirkimo, o jei neturite laiko, galite ją grąžinti dalimis.

Kuo "PayU I Pay Later" skiriasi nuo kitų mokėjimo būdų?
- Mūsų finansinis partneris apmoka už jūsų pirkinius, suteikdamas jums 30 dienų beprocentę paskolą.

Kaip sumokėti už užsakymą?
- Po pirmojo pirkimo su "PayU" | Sumokėsiu vėliau gausite el. laišką su nuoroda į "Monedo" klientų skydelį. Iš čia galite patogiai grąžinti paskolą internetu: kortele arba banko pavedimu. Užsakymo sumą sumokate už pirkinius sumokėjusiam skolintojui.

Kada gausime apmokėjimą už užsakymą?
- Teigiamai įvertinusi jūsų kreditingumą, "Kreditech Polska" Sp. z o.o. (prekės ženklo "Monedo" savininkė) sumoka užsakymą tiesiai į parduotuvės banko sąskaitą.

Kada apdorosime jūsų užsakymą?
- Kadangi mums nereikia laukti, kol jūsų mokėjimas bus įskaitytas, galime iš karto apdoroti jūsų patvirtintą užsakymą (apdorojimo laikas priklauso nuo produktų tipo ir yra nurodytas produkto kortelėje).

Kas nutiks, jei nesugebėsiu grąžinti paskolos per 30 dienų?
- Praėjus 30 dienų nuo įsigijimo, grąžinimas bus automatiškai išdėstytas 6 dalimis. Prieš tai galite sutrumpinti grąžinimo laikotarpį iki 3 mėnesių. Grąžinimo simuliaciją rasite adresu: https://place-pozniej.payu.pl/files/Infografika_PayU_PlacePozniej_20170720.pdf.

Kas nutinka, kai grąžinu prekes?
- Užsakymas automatiškai atšaukiamas ir parduotuvė grąžina pinigus skolintojui. Vienintelė jūsų pareiga - grąžinti prekes pagal parduotuvės taisykles.

Ar gausiu pranešimą, kai reikės atlikti mokėjimą?
- Per 30 dienų nuo įsigijimo gausite priminimo apie mokėjimą el. laišką.

Mokėjimas dalimis

Pasinaudokite daliniais mokėjimais "PayU Raty" arba "Alior Raty" ir "Mbank Raty" (Przelewy24 sistemoje). Minimalūs formalumai, maksimali nauda - nereikia pradinio įnašo. Kodėl verta naudotis "PayU" įmokomis? Norite atnaujinti savo namų interjerą, bet nenorite laukti iki atlyginimo dienos?
- Raskite produktus ir pridėkite juos į krepšelį. Pirkinių vertė turi būti nuo 300 iki 20 000 PLN.
- Kaip mokėjimo būdą pasirinkite "PayU" įmokas dalimis. Kartu nuspręskite, kiek įmokų norite mokėti dalimis. Užpildykite paraiškos formą.
- Paruoškite savo asmens tapatybės kortelę, sąskaitos numerį, duomenis apie pajamas ir darbą. Kelias minutes palaukite atsakymo iš banko.
- Visiškai internetu. Nereikia naudotis kurjerio paslaugomis ir pasirašyti popierinės sutarties.
- Skaidrus procesas. Įmokas skiria su "PayU" bendradarbiaujantys skolintojai.

Pradinis mokestis

Už gaminius, kurių pristatymo laikas yra ilgesnis - pagamintus arba importuotus pagal aiškų kliento pageidavimą ir jo specifikacijas, reikalaujame sumokėti pradinę įmoką, kai pasirenkamas apmokėjimas pristatymo metu. Pradinį mokėjimą galite sumokėti tik banko pavedimu, o likusią sumą - prieš išsiunčiant prekes arba kurjeriui gavus prekes.


Follow us on Facebook