Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Informacje

Virtuvė

Yra 338 prekės(-ių).

 

Daugelis virtuvę laiko ypatingu interjeru. Čia šeima leidžia laiką kartu gamindama maistą, o kartais ir valgydama. Todėl norime, kad tai būtų jaukus ir šiltas interjeras. Kitas natūralus žingsnis - paklausti savęs: ar kilimas tinka virtuvėje? Juk kilimas yra vienas iš tų elementų, kurie asocijuojasi su šiluma, jauk...

 

Daugelis virtuvę laiko ypatingu interjeru. Čia šeima leidžia laiką kartu gamindama maistą, o kartais ir valgydama. Todėl norime, kad tai būtų jaukus ir šiltas interjeras. Kitas natūralus žingsnis - paklausti savęs: ar kilimas tinka virtuvėje? Juk kilimas yra vienas iš tų elementų, kurie asocijuojasi su šiluma, jaukumu ir papildo interjero dizainą. Atsakome: kilimai virtuvėms - puikus priedas! Nors daugumai žmonių jos vis dar asocijuojasi su mūsų senelių virtuvėmis, iš tiesų tai vėl populiarėjantis įrengimo elementas. Dėl didelės modelių įvairovės kiekvienas gali rasti savo butui ir interjerui tinkamiausią modelį. Virtuvėse vis dažniau naudojamos medinės grindys, kurias, be kita ko, nepakeičiamai papildo neslidūs virtuvės kilimėliai. Priešingai nei atrodo, tinkamai parinktą modelį gali būti lengva palaikyti švarų - nesijaudinant dėl negražių dėmių. Tai patikimas būdas sušildyti interjerą ir pabrėžti jo charakterį. Siūlome, į ką atkreipti dėmesį renkantis virtuvės kilimėlį.

Kilimai virtuvėje - kodėl turėtumėte?

Kodėl kilimas virtuvėje? Ar tam yra praktinė priežastis? Nepriklausomai nuo kambario stiliaus, virtuvės kilimas gali papildyti jūsų interjero dizainą. Čia pasakysime, kodėl turėtumėte rinktis tokį sprendimą.

 • Virtuvės grindys paprastai būna iš plytelių arba laminato. Jos yra šaltos ir kietos. Kilimai virtuvėje puikiai tinka žmonėms, kurie mėgsta leisti laiką ruošdami maistą. Toks kilimas darbo zonoje labai pagerins kasdienio maisto ruošimo komfortą.
 • Virtuvės kilimėliai - tai būdas sušildyti interjerą ir pabrėžti jo charakterį. Jie gali šiek tiek pagyvinti interjerą ir suteikti jam jaukumo. Jie puikiai tinka tiek moderniose, tiek klasikinio stiliaus erdvėse. Be abejo, jie puikiai atrodys vietoje tarp salos ir kitų baldų.
 • Be to, virtuvės kilimas apsaugo grindis nuo pažeidimų ir įbrėžimų. Tai puikus amortizacijos būdas, pavyzdžiui, kai ką nors numetame. Be to, kilimai naudojami grindų trūkumams maskuoti, kai dėl kokių nors priežasčių negalime sau leisti jų atnaujinti.
 • Priešingai nei manoma, kilimai virtuvėje yra praktiški. Tereikia pasirinkti tinkamą modelį, kuris puikiai atitiktų šios patalpos specifiką ir mūsų poreikius.
 • Kilimai, nesvarbu, kokiame kambaryje, yra paprastas ir ekonomiškas būdas pertvarkyti interjerą. Jie pabrėžia jo charakterį ir leidžia išryškinti svarbiausius bruožus.

Virtuvės kilimas - į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Rinkdamiesi virtuvės kilimą, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų. Jie padės išsirinkti tinkamą modelį, kuriuo bus patenkinti visi namų ūkio nariai. Neturėtume vadovautis tik dizainu, nors jis taip pat atlieka svarbų vaidmenį visame procese. Štai elementai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami kilimą virtuvei.

 • Virtuvės kilimėliai turėtų būti su žemu plauku. Virtuvės interjerui idealiai tinka modelis, kurio plauko ilgis yra apie 0,5 cm. Trumpesnis pluoštas nesugeria tiek nešvarumų, kiek ilgo pluošto kilimas. Trumpesnio plauko kilimas puikiai tinka net ir vaikštant basomis kojomis. Todėl dėl praktinių sumetimų virtuvėje nerekomenduojama naudoti plaukuoto modelio. Trumpesnio plauko kilimai išlaikys savo estetines savybes net ir po daugelio metų naudojimo ir tinkamos priežiūros. Geras pasirinkimas yra virtuviniai kilimai. Be to, trumpesnis kilimas padeda lengviau pašalinti nuo jo struktūros įvairius trupinius.
 • Virtuvės kilimas turi būti tinkamos formos ir dydžio. Dažniausiai pasirenkami stačiakampiai arba kvadratiniai modeliai. Taip pat paplitę apvalūs ir ovalūs kilimai. Tačiau dydis turėtų būti pritaikytas prie vietos, kurioje šis aksesuaras bus dedamas. Jis neturėtų būti per didelis ir neturėtų būti paslėptas po virtuvės baldais, kad kiekvieną kartą, pvz., valant, jį būtų galima lengvai perkelti arba pakelti.
 • Virtuvės kilimai ir spalvų schemos. Verta rinktis spalvas, kurios šiek tiek paslėps nešvarumus. Tai gali būti pilka, ruda ar tamsiai mėlyna spalvos. Gerai tinka įvairūs spalvų deriniai, geometriniai ar gėlių raštai.
 • Virtuvės kilimus taip pat turėtų būti lengva valyti. Taigi: iš ko pagamintas virtuvės kilimas? Geriausi yra sintetinio pluošto modeliai, kuriuos galima skalbti. Jie atsparūs vandeniui ir kilimų valymo priemonėms. Jie taip pat pašalina atskiras dėmes, nereikalaudami plauti viso kilimo.

Įkvėpimai: Koks kilimas virtuvėje?

Virtuvė yra vieta, kurioje kilimas gali būti lengvai suteptas - kažkas išsilies, kažkas kažką numes. Todėl pravartu turėti bent du virtuvės kilimėlius. Štai keletas modelių, kurie puikiai tiks daugelyje virtuvių.

 • Virtuvės kilimėliai ne tik puikiai atrodo, bet ir yra patvarūs. Atsparus dilimui ir deformacijai. Tai praktiški modeliai, kuriuos lengva valyti. Didelė spalvų įvairovė leidžia kiekvienam rasti tai, kas tinka jo namams.
 • Virtuvės kilimas su geometriniais raštais - puikus būdas pabrėžti šiuolaikišką interjero charakterį. Be to, jis puikiai paslepia galimas dėmes.
 • Gėlėti kilimėliai virtuvėms - tai pasiūlymas tradicinio stiliaus interjerams. Jie sušildo interjerą, suteikia jam jaukumo ir puikiai paslepia dėmes.
 • Virtuvės kilimėlis po kriaukle ar kilimas visai atvirai kambario erdvei? Viskas priklauso nuo jūsų interjero dizaino sampratos. Abi versijos veikia gerai, nors virtuvėse rekomenduojama naudoti mažesnius modelius.

Visų pirma virtuvės kilimas turi būti praktiškas - lengvai siurbiamas ir valomas drėgnuoju būdu. Neslidi danga padės išvengti nelaimingų atsitikimų virtuvėje. Minkšta tekstūra suteiks jaukumo ir maloniai sušildys jūsų pėdas, izoliuos grindų šaltį.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 338 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 338 dalykų

Follow us on Facebook