Filtrai
Spalva
dydžio
Plotis
Švarus Rodyti

Informacje

Kiliminė danga

Yra 907 prekės(-ių).

Skyriuje "Kilimai pagal matmenis" rasite platų paruoštų dydžių asortimentą. Siūlome įvairių raštų ir spalvų kilimus. Jie tinka namams ir butams, taip pat įmonėms ir įstaigoms. Tokių gaminių privalumas - paprastas ir greitas tokios medžiagos dėjimas ant grindų. Dėl šiuolaikinių technologijų mūsų kilimai nesugeria daug dulkių ...

Skyriuje "Kilimai pagal matmenis" rasite platų paruoštų dydžių asortimentą. Siūlome įvairių raštų ir spalvų kilimus. Jie tinka namams ir butams, taip pat įmonėms ir įstaigoms. Tokių gaminių privalumas - paprastas ir greitas tokios medžiagos dėjimas ant grindų. Dėl šiuolaikinių technologijų mūsų kilimai nesugeria daug dulkių erkučių ir yra lengvai valomi. Kilimai yra įdomi alternatyva miegamiesiems, vaikų kambariams, restoranams ir daugeliui kitų vietų, kur svarbu jaukus interjeras.

"Esu alergiškas kiliminei dangai!" - frazė, kurią tikriausiai visi jau yra girdėję. Tačiau tai neturi nieko bendra su tiesa, nes alergija kilimams paprasčiausiai neegzistuoja! Skandinavijos mokslininkų atlikti tyrimai neabejotinai įrodė, kad nėra jokio ryšio tarp kilimų ir alergijos. 1975-1995 m. alergiškų žmonių skaičius Švedijoje patrigubėjo. Tuo pat metu daugiau nei 70 % namų miegamuosiuose buvo pašalintos kiliminės dangos ir pakeistos kietomis grindų dangomis.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 907 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 907 dalykų

Follow us on Facebook