Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Informacje

Svetainė | Dienos kambarys

Yra 1383 prekės(-ių).

 

Kilimas - tai aksesuaras, kuris šiuo metu visų pirma laikomas interjero dizaino elementu. Jis turi turtingą istoriją, kuri apima dekoratyvinius rūmų elementus, apsaugą nuo šalčio ir klajoklių tautų palapinių apdangalus. Daugelyje kultūrų kilimai buvo naudojami per vestuves kaip kilimų dalis. Laikai keičiasi, tačiau šis di...

 

Kilimas - tai aksesuaras, kuris šiuo metu visų pirma laikomas interjero dizaino elementu. Jis turi turtingą istoriją, kuri apima dekoratyvinius rūmų elementus, apsaugą nuo šalčio ir klajoklių tautų palapinių apdangalus. Daugelyje kultūrų kilimai buvo naudojami per vestuves kaip kilimų dalis. Laikai keičiasi, tačiau šis dizaino elementas vis dar labai populiarus. Gražus svetainės kilimas ne tik papildo interjero dizainą, bet ir, svarbiausia, apsaugo nuo šalčio. Jie suteikia minkštumo ir patogumo vaikštant basomis po kambarį. Jais galite papuošti ir pagyvinti savo namus. Atraskite mūsų madingiausius svetainės kilimėlius. Čia rasite įvairių raštų, spalvų, formų, dydžių ir medžiagų svetainės kilimų.

Svetainės kilimėliai - kodėl verta juos rinktis?

Svetainė yra vienas pagrindinių kambarių daugelyje namų. Čia, kartu su virtuve ir valgomuoju, šeima leidžia laiką kartu - žaidžia, pramogauja, žiūri filmus ar kalbasi. Čia taip pat priimami draugai ir išplėstinės šeimos nariai. Elegantiški svetainės kilimai gali ne tik pakeisti interjero dizainą, bet ir suteikti jaukumo bei šeimos šilumos. Svetainės kilimėliai puikiai papildo bet kokio tipo interjerą. Jų neabejotinas privalumas yra tai, kad jie papildo bet kokią erdvę. Dėl savo minkštumo ir švelnumo jie suteikia komforto pojūtį. Malonu ant jų žingsniuoti basomis kojomis arba gulėti ant jų leidžiant laiką kartu. Svetainės kilimas gali suteikti žavesio jūsų interjerui. Jis gali būti papildomas elementas arba kontrastingas akcentas. Madingi kilimai svetainei ne tik suteikia jaukumo, bet ir apsaugo grindis nuo pažeidimų. Be to, jie maloniai izoliuoja šilumą. Tai populiarus interjero aksesuaras, kuris daugelį metų buvo pamirštas, bet dabar vėl tapo populiarus.

Kaip išsirinkti kilimą svetainei?

Kaip išsirinkti kilimą svetainei, kai gamintojai siūlo tiek daug skirtingų modelių. Iš pažiūros jie niekuo nesiskiria. Skirtumus galima pastebėti tik atidžiau pažvelgus į aprašymą arba medžiagos išvaizdą. Svetainės kilimai gali būti pagaminti iš natūralaus pluošto arba dirbtinio pluošto. Kiekvienas iš šių tipų turi savų privalumų ir trūkumų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį ieškant tinkamo kilimo. Be to, pirkdami tokį interjero aksesuarą, turėtumėte atkreipti dėmesį į jo dydį. Nesvarbu, ar tai būtų maži, ar dideli kilimai svetainei, kiekvienas iš jų ras tinkamą panaudojimą konkrečioje situacijoje. Medžiagos spalvą reikėtų derinti prie interjero dizaino. Tada bus galima sukurti darnią visumą. Be to, kai kurios spalvos geriau pažįstamos su purvu, o kitos - mažiau. Į tai taip pat verta atsižvelgti, jei nenorime pernelyg dažnai grąžinti kilimų į skalbyklą. Šiuo metu kilimai į kambarį dažniausiai yra neslidūs modeliai, o tai gerokai padidina naudojimo patogumą. Toks sprendimas ypač pageidautinas namuose, kuriuose gyvena pagyvenę žmonės ir vaikai. Kilimai vaikų kambariuose ir gyvenamosiose patalpose yra geri, kai jie užtikrina tinkamą stabilumą. Svetainės kilimai gali būti trumpesni arba ilgesni. Paprastai trumpesnio plauko kilimus lengviau valyti, tačiau ilgesnio plauko kilimai yra minkštesni, atrodo šiltesni. Jei jūsų namuose yra alergiškų žmonių, verta rinktis svetainės kilimą, pagamintą iš pluošto, kuriame nesikaupia dulkės ir dulkių erkutės. Svetainės kilimai gali būti pagaminti iš vilnos, polipropileno, akrilo, poliamido, poliesterio, viskozės, šiluminiu būdu nustatytų arba šiluminiu būdu nustatytų frise. Kiekviena iš šių medžiagų pasižymi skirtingomis savybėmis, atsparumu dilimui ir spalvos praradimui, taip pat būdais, kaip jas išlaikyti švarias. Pastaruoju metu madingi svetainės kilimai yra šiurkštūs. Kitas svarbus parametras - kilimo gramatūra. Kuo jis didesnis, tuo atsparesnis bet kokiai deformacijai.

Kokį svetainės kilimą pasirinkti?

Svetainės kilimai taip pat gali būti naudojami skirtingoms kambario zonoms atskirti. Tai padeda sukurti harmoningą, gerai organizuotą interjerą. Klasikinės apdailos kambariuose puikiai tiks tradiciniai modeliai. Savo ruožtu minimalistinio stiliaus interjerai - tai kilimai prie svetainės glamūro ar kitų šiuolaikinių variantų. Prie skandinaviško interjero puikiai tiks pastelinių atspalvių modeliai, kurie siejasi su kitais kambario aksesuarais. Mėgstantys eksperimentuoti su interjero dizainu neabejotinai įvertins drąsių, ryžtingų spalvų modelius. Etninių raštų arba žemės spalvų svetainės kilimai - tai pasiūlymas tiems, kurie vertina nuorodas į gamtą. O kaip suderinti kilimą su sofa? Gerai, jei sėdint ant jo kojos gali remtis į maloniai minkštą medžiagą. Be to, įdomi idėja - prie baldų ar aksesuarų spalvos derantys svetainės kilimai. Galite pasirinkti modelį, kuris derėtų prie interjero spalvinės gamos, arba tai gali būti įdomus, spalvingas ir išsiskiriantis priedas.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 1383 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 1383 dalykų

Follow us on Facebook