Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Plotis
Švarus Rodyti

Informacje

Kambarys

Yra 1994 prekės(-ių).

 

Įsirengti naują butą ar jį perdažyti yra nemenkas iššūkis. Kartais mus riboja erdvė, kartais - mažas biudžetas. Tačiau yra grupė dekoratyvinių priedų, kuriuos galima laikyti ekonomišku būdu atnaujinti interjero dizainą. Tarp jų - kilimai. Tai universalus aksesuaras, kurį galima puikiai pritaikyti beveik bet kuriame kambar...

 

Įsirengti naują butą ar jį perdažyti yra nemenkas iššūkis. Kartais mus riboja erdvė, kartais - mažas biudžetas. Tačiau yra grupė dekoratyvinių priedų, kuriuos galima laikyti ekonomišku būdu atnaujinti interjero dizainą. Tarp jų - kilimai. Tai universalus aksesuaras, kurį galima puikiai pritaikyti beveik bet kuriame kambaryje - nuo svetainės, vonios kambario iki virtuvės. Kilimai tampa vis populiaresni, grįžta į grakštumą. Mūsų pasiūloje rasite aukščiausios kokybės kilimų ir kiliminių dangų kiekvienam namų kambariui.

Kodėl verta naudoti kilimą interjero dizaine?

Kilimas yra universalus aksesuaras, tinkantis bet kuriame kambaryje. Jis turi daug privalumų, kuriuos vertina vis daugiau naudotojų. Kodėl turėtumėte rinktis kilimus kaip interjero dizaino papildymą?

 • Tai stilingas aksesuaras, galintis papildyti jūsų interjero dizainą. Daugelis žmonių mano, kad tai yra taškas virš "i". Tai paprastas būdas sušildyti interjerą ir suteikti jam jaukumo.
 • Kilimai maloniai šildo kojas, nes izoliuoja grindų šaltį. Nesvarbu, koks kambarys, galite vaikščioti basomis ir nesijaudinti dėl sušalusių kojų.
 • Kilimai padeda atskirti patalpos zonas. Todėl jie puikiai tinka nedideliems butams, kuriuose vienas interjeras atlieka kelias skirtingas funkcijas.
 • Kilimas veiksmingai slopina triukšmą.
 • Jis taip pat puikiai apsaugo grindis nuo purvo ir pažeidimų. Kilimus galima išsiurbti ir išplauti šampūnu, todėl tikrai lengviau palaikyti tvarką kambaryje.
 • Neslidūs kilimai užtikrina saugumą ir patogumą. Jie nepakeičiami namuose, kuriuose yra mažų vaikų ir pagyvenusių žmonių. Jie sumažina paslydimo, o kartu ir skausmingų kritimų bei galimų sužalojimų riziką.
 • Minkšti kilimai amortizuoja, todėl jie rekomenduojami žmonėms, kurie skundžiasi nugaros skausmais ir pavargusiomis kojomis.
 • Iš antialerginių ir antistatinių medžiagų pagamintas kilimas puikiai tinka būstui, kuriame gyvena alergiški žmonės. Šios rūšies medžiagos paviršiuje nesivysto nepageidaujami organizmai ar grybeliai.

Mūsų parduotuvėje rasite daugybę įvairiausių kilimų, tinkančių kiekvienam kambariui ir kiekvienam stiliui. Jie stebina ne tik gražiu dizainu, bet ir aukšta kokybe. Atsižvelgdami į savo poreikius ir namų interjero dizainą, tikrai rasite jums tinkantį kilimą. Visi mūsų siūlomi modeliai atitinka dabartines tendencijas.

Kambariai - kur pasirinkti kilimą?

Viename bute yra keli kambariai, kurių kiekvienas įrengtas skirtingai. Priedai parenkami taip, kad būtų ne tik patrauklūs, bet ir funkcionalūs. Siūlome, kaip išsirinkti kilimą konkrečiam kambariui.

 • Virtuvė. Tai patalpa, kurios grindys yra veikiamos įvairių rūšių purvo. Virtuvės kilimas bus ne tik įdomus dizaino papildymas, bet ir apsaugos grindis nuo purvo ir pažeidimų. Be to, kai kas nors nukrenta, yra mažesnė rizika, kad jis suduš ant minkštos medžiagos. Virtuvės kilimėlius turėtų būti lengva valyti. Gerai, jei juos galima skalbti skalbimo mašinoje.
 • Svetainė. Daugelis žmonių negali įsivaizduoti, kad šiame kambaryje trūktų kilimo. Ir teisingai. Čia praleidžiame daugiausia laiko ir priimame svečius. Todėl verta pasirūpinti, kad interjeras būtų jaukus ir kviečiantis. Gyvenamajame kambaryje galite rinktis žemo, vidutinio arba aukšto plauko kilimą. Viskas priklauso nuo to, kokį efektą norite pasiekti. Svetainėje dažnai mėgstama gulėti ant grindų, todėl svarbu pasirinkti minkštą ir lengvai valomą kilimą.
 • Prieškambaris. Šiame kambaryje vyksta didelis judėjimas. Jos grindys taip pat labiau veikiamos purvo. Šiuo atveju turėtumėte rinktis kilimą, kurį būtų lengva valyti ir kuris kartu derėtų prie interjero stiliaus. Juk lankytojai jį pamatys vos peržengę jūsų namų slenkstį. Gera idėja - lengvai valomas kilimas.
 • Miegamasis. Kaip poilsio ir atsipalaidavimo vieta, ji turi būti tinkamai įrengta. Verta pasirūpinti, kad šis kambarys būtų jaukus. Įdomus sprendimas - kilimai su ilgesniu pluoštu. Malonu ant jų žengti basomis kojomis iškart išlipus iš lovos. Gražu derinti du mažesnius kilimėlius abiejose lovos pusėse.
 • Vonios kambarys. Šiame kambaryje verta atkreipti dėmesį ne tik į estetiką, bet ir į praktiškumą. Vonios kambario kilimas turėtų būti pagamintas iš patvarios medžiagos, atsparus drėgmei ir lengvai valomas. Jūsų namiškiams tikrai bus malonu basomis kojomis žingsniuoti ant minkšto kilimo, o ne ant šaltų plytelių.
 • Vaikų kambarys. Kilimas mažylio kambaryje turėtų būti minkštas, lengvai valomas ir patvarus. Gerai, jei jis ne tik papildo kambario dekorą, bet ir apsaugo nuo nemalonių kritimo pasekmių. Be to, kilimas leidžia vaikui patogiai žaisti. Jauniausiems namų ūkio nariams patartina rinktis alergiškiems žmonėms pritaikytą modelį.

Tinkamas kilimas kambaryje sužavės interjerą. Tai puikus būdas suteikti jai jaukumo ir harmonijos. Kilimai taip pat yra būdas ekonomiškai atnaujinti interjerą nepatiriant didelių išlaidų remontui.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 1994 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 1994 dalykų

Follow us on Facebook