Kategorijos

Parduotuvės taisyklės

I. Bendrosios sąlygos

1. internetinėje parduotuvėje, esančioje svetainėje www.ekilimai.lt, galite pirkti internetu.

2. www.ekilimai.lt parduotuvę valdo bendrovė:

F.H KABIS
Łuszczów I 73
20-258 Lublin
NIP: 946-154-99-58
REGON: 431279511
įrašas Verslo veiklos registre numeriu 7732 - Świdnik miesto rotušė.

3. adresas korespondencijai, grąžinimams ir skundams:

F.H KABIS
ul. Elektryczna 17
21-040 Świdnik
(+4881) 866-07-02
kilimai@ekilimai.lt

4. Pirkimas internetinėje parduotuvėje www.ekilimai.lt reiškia sutikimą su šiomis taisyklėmis.

II. Užsakymų pateikimo ir apdorojimo tvarka

5. Užsakymą galite pateikti įtraukdami gaminį į pirkinių krepšelį ir paspaudę mygtuką "Užsakyti".

6. Pagrindinė sąlyga, kad būtų galima įvykdyti pirkimus, yra teisingai užpildyti kontaktinius duomenis ir nurodyti galiojantį, esamą el. pašto adresą bei telefono numerį, kuriuo galite patvirtinti savo užsakymą.

7. Užsakymą galima pateikti 24 valandas per parą ištisus metus. Užsakymai, pateikti darbo dienomis po 17.00 val., šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis, bus įvykdyti kitą darbo dieną.

8. Atsiradus aplinkybėms, trukdančioms visiškai ar laikinai įvykdyti užsakymą, F.H. KABIS pasilieka teisę sustabdyti užsakymo vykdymą - apie susidariusią situaciją sutinka nedelsiant pranešti klientui.

(9) Užsakymai su neteisingai užpildytais kontaktiniais duomenimis (neegzistuojantis el. paštas arba nenurodytas telefonas) nepriimami.

10. F.H. KABIS pasilieka teisę sustabdyti abejotinų užsakymų vykdymą.

11. Internetinėje parduotuvėje www.ekilimai.lt (versija lenkų kalba) prekių kainos nurodomos Lenkijos zlotais, įskaitant PVM (bruto kainos).

12. "F.H. KABIS" kiekvienai įsigytai prekei išrašo PVM sąskaitą faktūrą; jei siuntoje negaunate pirkimo dokumento, susisiekite su mumis - bus išrašytas dublikatas.

13. Gavę pakuotę iš tiekėjo, labai atidžiai ją patikrinkite. Skundai dėl siuntinio mechaninių pažeidimų (pvz., įplėšimų, sutraiškymo, sulaužymo) turi būti patvirtinti rašytiniu protokolu siuntos pristatymo metu.
 
14. Momentas, kai sutartis laikoma sudaryta, yra elektroninės parduotuvės el. pašto užsakymo patvirtinimas.

15 d. Iš anksto susitarus, prekes galima atsiimti vienoje iš mūsų parduotuvių.

III. Grąžinimo ir skundų nagrinėjimo procedūra - teisė atsisakyti sutarties

15. Pirkdami ekilimai.lt sutinkate, kad prekių grąžinimo atveju iš jūsų gautas mokėjimas bus grąžintas į jūsų nurodytą banko sąskaitą arba pašto perlaida.

16 d. Turite teisę per 30 dienų atsisakyti šios sutarties nenurodydami priežasties.

(17) Atsisakymo laikotarpis baigiasi po 30 dienų nuo tos dienos, kai jūs įgyjate prekes nuosavybėn, arba nuo tos dienos, kai prekes įgyja trečioji šalis, kuri nėra vežėjas ir kurią nurodėte jūs.

(18) Norėdami pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, turite mus informuoti - F.H KABIS, Elektryczna 17 Street, 21-040 Świdnik, (81) 751-21-90; (81) 751-26-34; kilimai@ekilimai.lt - apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties nedviprasmišku pareiškimu (pavyzdžiui, laišku, išsiųstu paštu, faksu arba elektroniniu paštu).

(20) Norint laikytis sutarties atsisakymo termino, pakanka, kad pranešimą apie pasinaudojimą teise atsisakyti sutarties išsiųstumėte dar nepasibaigus sutarties atsisakymo terminui.

21. Abstinencijos poveikis. Jei atsisakote šios sutarties, nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai mums buvo pranešta apie jūsų sprendimą atsisakyti šios sutarties, grąžinsime jums visus iš jūsų gautus mokėjimus, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, atsiradusias dėl to, kad pasirinkote kitą pristatymo būdą nei mūsų siūlomas pigiausias standartinio pristatymo būdas). Mes grąžinsime jums pinigus naudodami tą pačią mokėjimo priemonę, kurią naudojote atlikdami pradinę operaciją, nebent aiškiai susitarėte kitaip; bet kuriuo atveju dėl grąžinimo nepatirsite jokių mokesčių. Mes galime sulaikyti kompensacijos išmokėjimą, kol gausime prekę arba kol pateiksite mums grąžinimo įrodymą, atsižvelgiant į tai, kuris įvykis įvyks anksčiau.

(22) Nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai mus informavote apie sutarties atsisakymą, išsiųskite arba perduokite gaminį mums adresu F.H KABIS DYWANY ŁUSZCZÓW, ul. Elektryczna 17, 21-040 Świdnik. Šis terminas laikomas nepraleistu, jei prekę atsiunčiate atgal nepasibaigus 14 dienų terminui. Turėsite padengti tiesiogines prekės grąžinimo išlaidas. Grąžindami prekę, naudokite tą pačią arba panašią išorinę pakuotę, kaip ir gautai prekei.

(23) Teisė atsisakyti sutarties netaikoma, kai sudaromos sutartys dėl prekių, kurios pagamintos ne pagal vartotojo specifikacijas arba kurios skirtos jo individualiems poreikiams tenkinti, tiekimo. Kitaip tariant, negalima grąžinti tokių gaminių, kaip grindinio, neslidžių kilimėlių, kilimėlių ir PVC, supjaustyto iš ritinių pagal individualius užsakymus, taip pat negalima grąžinti gaminių, importuotų tiesiogiai iš gamintojų pagal individualius užsakymus - tokių gaminių atveju tai visada tiksliai nurodyta jų aprašyme.

IV. Papildoma informacija

24. Kliento asmens duomenys taip pat naudojami pirkimo-pardavimo sutarčių vykdymo tikslais, todėl gali būti perduodami subjektams, atsakingiems už įsigytų produktų pristatymą klientui:
DPD Polska Sp. z o.o., kurios registruota buveinė yra Varšuvoje, Mineralna g. 15 (02-274), įmonė, įrašyta į Varšuvos sostinės Apygardos teismo Verslininkų registrą Varšuvoje, Nacionalinio teismų registro XIV Komercinis skyrius, Nr. KRS 0000028368, NIP 526-020-41-10.
General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., įsikūrusi Komorniki, Tęczowa 10, Gluchowo (62-052), įmonė, kurią į Verslininkų registrą įtraukė Poznanės - Nowe Miasto ir Wilda apylinkės teismas, Nacionalinio teismų registro VIII komercinis skyrius, KRS 0000005009, NIP 785-15-61-831.
Taip pat subjektams, renkantiems nuomones apie ekilimai.lt parduotuvėje atliktus sandorius:
TrustMate S.A, įsikūrusi Vroclave, Bartoszowicka 3( 51-641), įmonė, kurią į Verslininkų registrą įtraukė Vroclavo-Fabryčnos VI apylinkės teismo Ekonomikos skyrius KRS0000737597, NIP:8971854393.

25. kliento, atliekančio mokėjimus internetu už ekilimai.lt svetainėje įsigytus produktus, asmens duomenys perduodami:
PayU S.A., kurios pagrindinė buveinė yra Poznanėje (60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182), įtraukta į Poznanės - Nowe Miasto ir Wilda apylinkės teismo Poznanėje, 8-ojo komercinio departamento Nacionalinio teismo registro verslininkų registrą KRS numeriu 0000274399, Lenkijos finansų priežiūros institucijos prižiūrima nacionalinė mokėjimo įstaiga, įtraukta į Lenkijos finansų priežiūros institucijos tvarkomą nacionalinių mokėjimo įstaigų registrą numeriu IP1/2012. Perduodami asmens duomenys, būtini PayU S.A. mokėjimui atlikti.
"PayPro S.A.", kurios registruota buveinė yra Poznanėje, Kanclerska 15, 60-327 Poznanė, įtraukta į Nacionalinio teismo registro įmonių registrą, kurį tvarko Poznanės apygardos teismas Nowe Miasto ir Wilda, Nacionalinio teismo registro VIII komercinis skyrius, KRS numeris 0000347935, NIP numeris 7792369887, įstatinio kapitalo dydis - 4 500 000,00 PLN, visiškai apmokėtas.
kad "PayU S.A." ir "PayPro S.A." galėtų apdoroti (įvykdyti) mokėjimą už ekilimai.lt svetainėje įsigytus produktus, iš karto po to, kai klientas pasirenka internetinį mokėjimo būdą ekilimai.lt svetainėje.

(26) Klausimus, kurių nereglamentuoja šios taisyklės, reglamentuoja atitinkamos Lenkijos Respublikos teritorijoje galiojančios teisės nuostatos, visų pirma 1964 m. balandžio 23 d. Įstatymas - Civilinis kodeksas (Įstatymų leidinys Nr. 16, 93 punktas su pakeitimais), 2014 m. gegužės 30 d. Įstatymas dėl vartotojų teisių ( Įstatymų leidinys 2014, 827 punktas) ir 1997 m. rugpjūčio 29 d. Įstatymas dėl asmens duomenų apsaugos (suvestinis tekstas: Įstatymų leidinys 2002, Nr. 101, 926 punktas su pakeitimais).

(27) Šių Taisyklių nuostatomis nesiekiama panaikinti ar apriboti jokių Pirkėjo, kuris taip pat yra vartotojas 1964 m. balandžio 23 d. įstatymo - Civilinio kodekso (Žin., Nr. 16, 93 punktas su pakeitimais) prasme, teisių, kurias jis turi pagal imperatyvias įstatymo nuostatas. Esant šių taisyklių ir pirmiau minėtų reglamentų nuostatų neatitikimams, pirmenybė teikiama šioms taisyklėms.
Follow us on Facebook