Filtrai
Modelis
Forma
Medžiaga
Spalva
Plotis
Švarus Rodyti

Informacje

Šiuolaikinis

Yra 161 prekės(-ių).

 

Dekoruojant interjerą verta rinktis aukštos kokybės gaminius, kad jie kuo ilgiau išliktų patvarūs ir funkcionalūs. Todėl savo klientams siūlome modernius kilimus metrais. Parengėme plačią įvairių modelių pasiūlą - lengvai rasite modelį, kuris idealiai atitiks esamą interjerą.

Kodėl verta rinktis kiliminę dangą?

Mūsų siūlomi kilimai dažniaus...

 

Dekoruojant interjerą verta rinktis aukštos kokybės gaminius, kad jie kuo ilgiau išliktų patvarūs ir funkcionalūs. Todėl savo klientams siūlome modernius kilimus metrais. Parengėme plačią įvairių modelių pasiūlą - lengvai rasite modelį, kuris idealiai atitiks esamą interjerą.

Kodėl verta rinktis kiliminę dangą?

Mūsų siūlomi kilimai dažniausiai naudojami koridoriuose, prieškambariuose, taip pat ant laiptų ar platformų. Toks interjero puošybos elementas suteikia naudotojams daug privalumų:

  • Komforto jausmas ir apsauga nuo nemalonaus šalčio - minkšti audiniai apsaugo pėdas nuo šaltų grindų ir maloniai jas apgaubia;
  • apsaugo grindis nuo pažeidimų - koridoriai ir praėjimai greitai dėvisi dėl intensyvaus naudojimo. Tinkamai apsaugotos grindys bus mažiau jautrios mechaniniams pažeidimams, pvz., įbrėžimams ir įbrėžimams;
  • apsaugo nuo paslydimo ir sušvelnina kritimus - tvirtai pritvirtintas šaligatvis koridoriuje arba ant laiptų padidina keleivių, ypač vaikų, saugumą;
  • puošia interjerą - tiek pūkuoti ilgo, tiek trumpo plauko kilimai atlieka svarbią dekoratyvinę funkciją namuose ar bute.

Kaip priderinti kilimus prie interjero dizaino?

Daugelis mūsų klientų savo kilimų raštą ar spalvą derina prie esamo namų ar buto interjero. Todėl mums taip svarbu pasiūlyti kuo didesnį modelių, kurie puoš kambarį daugelį metų, pasirinkimą. Šviesios spalvos, pavyzdžiui, bežinės, kreminės arba švelnios rudos ir pilkos, optiškai padidina erdvę. Jie labai subtiliai dera su panašių atspalvių sienomis ir šviesaus medžio elementais, pavyzdžiui, grindjuostėmis ir baliustradomis. Tamsesnės ar ryškesnės spalvos tikrai labiau traukia akį. Tamsiai mėlyni, raudoni ar tamsiai žali kilimai atrodys elegantiškai ir puikiai tiks klasikinėje aplinkoje. Universalūs sprendimai, tokie kaip juoda, balta ar jų derinys, papildys glamūrinio stiliaus interjerus, tačiau jie taip pat puikiai atrodys kaip dekoracijų fonas, pabrėžiantis kitus kambario privalumus, pavyzdžiui, stilingus langus ar tapetus. Nors labai populiarūs vienspalviai modeliai, klientai vis dažniau renkasi prieškambario kilimėlius su raštu, kurie suteikia dinamiškumo ir charakterio. Mėgstantiems ryškius ir aiškius ornamentus rekomenduojame turkiškus ornamentus, kurie pasižymi išskirtiniais ornamentais, dažniausiai aukso ir raudonos spalvos atspalviais. Taip pat galima įsigyti senovinių Belgijos dizaino įdomių atspalvių, pavyzdžiui, turkio, mėlynos ir geltonos spalvos. Jei ieškote subtilių papuošalų, apžiūrėkite siūlomus gaminius su marmuro ar akmens imitacijos raštais. Tai idealus sprendimas tiems, kuriems reikia klasikinių ir subtilių, bet išskirtinių sprendimų. Tinkamai prie interjero priderintas modelis išryškins interjero estetiką. Todėl rinkdamiesi konkretų raštą atsižvelkite į tai, koks stilius vyrauja jūsų erdvėje, ir pagalvokite, kokio efekto norite. Naudodami šį vieną aksesuarą galite visiškai pakeisti interjerą - pagyvinti aplinką, pabrėžti jaukumą arba užbaigti interjerą subtiliu spalviniu akcentu.

Audinys turi atitikti jūsų lūkesčius - tiek dėl išvaizdos, tiek dėl kokybės.

Nusprendę naudoti kiliminius kilimus prieškambaryje, turite žinoti, koks audinys geriau derės jūsų interjere. Tai priklauso nuo kelių veiksnių - svarbiausias iš jų yra vieta. Jei gaminį naudojate, pavyzdžiui, koridoriuje su įėjimo durimis, verta rinktis žemesnį pluoštą, kad valymas būtų lengvas ir efektyvus. Erdvėse, kur grindinys nėra veikiamas daugybės rūšių purvo ir jis turi tarnauti kaip maloni danga, kuria būtų patogu vaikščioti, rekomenduojame rinktis plaukuotą arba ilgesnio plauko kilimą. Galima rinktis medžiagas:

  • natūrali - pvz., vilna; labai patvari, tinkamai prižiūrima ilgai tarnauja. Ji suteikia daug šilumos, gerai izoliuoja ir apsaugo grindis bei atrodo prabangiai;
  • poliesterio, polipropileno; jie taip pat gali būti labai minkšti ir malonūs liesti. Iš dirbtinių medžiagų pagamintų kilimų kokybė dažnai būna labai panaši į natūralių kilimų kokybę, tačiau juos galima įsigyti už patrauklesnę kainą, todėl lengviau investuoti į geros kokybės gaminį. Raštų ir spalvų įvairovė beveik neribota. Be to, jas lengva valyti, jos dažnai būna atsparios purvui ir dulkėms, o tai naudinga alergiškiems žmonėms, ir laikui bėgant nepraranda spalvos.

Metrinis šaligatvis - patogus sprendimas

Dėl galimybės įsigyti grindinį metrais jis tinka beveik bet kokiai erdvei. Nesvarbu, ar norite papuošti namų koridorių, ar sukurti ilgą kiliminį taką, kuriuo būtų galima orientuotis - šis sprendimas puikiai tinka didelėse salėse, kur reikia atskiros pasivaikščiojimo zonos. Taip galėsite būti tikri, kad prieškambaris ir visi namo ar buto koridoriai bus dekoruoti tuo pačiu raštu. Iš mūsų siūlomų modelių galite pasirinkti ne tik ilgį, bet ir plotį. Pagal specialų užsakymą pritaikysime gaminį pagal matmenis, kad jis papuoštų erdvę būtent taip, kaip įsivaizduojate.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 161 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 161 dalykų

Follow us on Facebook