Kategorijos

 

Naudodamiesi mūsų paslaugomis sutinkate su oficialiais klausimais, susijusiais su dalijimusi ir duomenų apie mūsų klientus perdavimu. Perskaitykite šią F.H. KABIS privatumo politiką.

F.H. KABIS visiškai gerbia ir gerbia naudotojų ir klientų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą pagal 1997 m. rugpjūčio 29 d. įstatymą. "Dėl asmens duomenų apsaugos". (Įstatymų leidinys Nr. 133, punktas 883). Klientai turi teisę tikrinti savo duomenis, juos taisyti ir reikalauti, kad jie nebebūtų naudojami su užsakymo vykdymu susijusiais tikslais. Duomenys taip pat saugomi pagal "Elektroninių paslaugų teikimo įstatymą" (Įstatymų leidinys Nr. 133, punktas 1204).

Renkame klientų duomenis:

Registracijos metu surinkti duomenys:
Registruojantis klientui prašome pateikti tokius duomenis kaip: vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas ir slaptažodis, kurį klientas ketina naudoti.

Pirkimo sandorių metu surinkti duomenys:
Norint įvykdyti sandorį parduotuvėje www.chodniki.com, būtina pateikti asmens, adreso ir duomenų perdavimo duomenis: vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį ir duomenis apie mokėjimo formą, pavyzdžiui, kredito kortelės tipą, kredito kortelės numerį, galiojimo datą, CVV numerį.

Automatiškai renkami duomenys:
Kai lankotės mūsų svetainėje, automatiškai renkami duomenys, pvz., IP adresas, domeno pavadinimas, naršyklės tipas, operacinės sistemos tipas ir kt.

Kontakto metu surinkti duomenys:
Kai kreipiatės į parduotuvę www.chodniki.com interneto svetainėse, telefonu, el. paštu ir t. t., perduodami asmens duomenys, pvz., vardas, pavardė, el. pašto adresas ir kt.

Visi gauti asmens duomenys yra saugomi ir naudojami tik parduotuvės www.chodniki.com informavimo ir rinkodaros tikslais pagal 1997 m. rugpjūčio 29 d. Asmens duomenų apsaugos įstatymą. (Dz. u. nr. 133 poz. 883).

Klientų duomenų naudojimas:
F.H. KABIS jokiu būdu neparduoda ir neperduoda duomenų trečiosioms šalims. Registracijos metu surinkti duomenys naudojami tik tam, kad būtų galima prisijungti ir naudotis mūsų sistema. Norint pirkti, reikia užsiregistruoti.

Sandorio metu surinkti kliento duomenys naudojami sąskaitų išrašymo, pinigų pervedimo ir prekių išsiuntimo klientui tikslais. Šiuo tikslu duomenys gali būti perduodami mokėjimo operacijų bendrovei, kad ši nurašytų lėšas nuo kliento kredito kortelės. Ši bendrovė nenaudos duomenų jokiais kitais tikslais. Norint pirkti, šiuos duomenis pateikti privaloma. Adreso duomenys perduodami kurjerių bendrovei, kuri juos naudoja tik persiuntimui ir pristatymui.

Automatiškai surinkti duomenys gali būti naudojami naudotojų elgsenai mūsų svetainėje analizuoti, demografiniams duomenims apie mūsų naudotojus rinkti arba mūsų svetainių turiniui pritaikyti. Šie duomenys apie kiekvieną naudotoją renkami automatiškai.

Kliento ir mūsų tarnybos susirašinėjimo metu surinkti duomenys bus naudojami tik siekiant atsakyti į užklausas.

Generalinei asmens duomenų apsaugos inspekcijai atlikus patikrinimą, kliento duomenys gali būti pateikti inspekcijos darbuotojams pagal Asmens duomenų apsaugos įstatymą.

Jei pažeidžiamos mūsų paslaugų teikimo taisyklės, pažeidžiami įstatymai arba jei to reikalauja įstatymai, galime suteikti prieigą prie kliento duomenų teisminėms institucijoms.


Bendravimo su klientais būdai:

Po prekių įsigijimo sandorio F.H. KABIS elektroniniu paštu teikia informaciją apie užsakymo eigą ir papildomus su sandoriu susijusius susitarimus. Svarbi informacija ir susitarimai teikiami telefonu.

Jei klientas naudosis parduotuvės www.chodniki.com naujienlaiškiu, į savo el. pašto dėžutę gaus pranešimus su naujienomis, susijusiomis su internetinės parduotuvės veikla.


Asmens ir adreso duomenų keitimo klausimas:
Prisijungę prie sistemos, galite pakeisti arba ištrinti registracijos metu surinktus asmens duomenis, kurie naudojami prisijungiant prie sistemos ir siunčiant naujienlaiškį. Pirkimo operacijoms naudojamų duomenų negalima keisti ar ištrinti, nes jie yra sąskaitos faktūros dalis.

Automatiškai surinktų duomenų negalima pakeisti ar ištrinti.

Slapukų naudojimas:
Svetainėje www.chodniki.com gali būti naudojami slapukai, kad būtų galima identifikuoti kliento naršyklę, kai jis naudojasi mūsų svetaine. Slapukuose nėra jokių asmeninių duomenų, jie nekenkia jūsų kompiuteriui, jums ir jūsų asmeniniams duomenims. Slapukų priėmimas priklauso nuo to, ar juos priima naršyklė.

Kliento asmens duomenų saugumas:
Ryšys tarp serverio ir kliento kompiuterio vyksta naudojant SSL (Secure Socket Layer), todėl mūsų duomenų bazės yra apsaugotos nuo trečiųjų šalių prieigos.

Privatumo politikos pakeitimai:

F.H. KABIS pasilieka teisę keisti pirmiau nurodytą privatumo politiką, paskelbdama naują privatumo politiką šioje svetainėje.

Susisiekite su:

Duomenų rinkimo įmonė:

F.H KABIS
Łuszczów I 73
20-258 Lublin
NIP: 946-154-99-58
REGON: 431279511

Adresas korespondencijai:
F.H KABIS
ul. Elektryczna 17
21-045 Świdnik
(+4881) 866-07-02
info@dywany.lublin.pl

Jei turite papildomų klausimų apie privatumą, susisiekite su mumis.


Follow us on Facebook