Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Apvalūs ir ovalūs kilimai

Informacje

Apvalūs ir ovalūs kilimai

Yra 424 prekės(-ių).

 

Tarp šimtų skirtingų dizainų ir dydžių kilimų nelengva rasti tą, kuris papuoš jūsų kambarį. Į madą grįžta ne tik drabužių, bet ir baldų tendencijos, todėl ovalūs ir apvalūs kilimai vis dažniau naudojami grindims dekoruoti.

Pritaikyta forma

Apvalūs ir ovalūs kilimai geriausiai atrodo erdvėje, kurioje jau yra kitų panašios formos daikt...

 

Tarp šimtų skirtingų dizainų ir dydžių kilimų nelengva rasti tą, kuris papuoš jūsų kambarį. Į madą grįžta ne tik drabužių, bet ir baldų tendencijos, todėl ovalūs ir apvalūs kilimai vis dažniau naudojami grindims dekoruoti.

Pritaikyta forma

Apvalūs ir ovalūs kilimai geriausiai atrodo erdvėje, kurioje jau yra kitų panašios formos daiktų. Svarbu išlaikyti rato harmoniją, kuri suteikia dinamiškumo sutvarkytai erdvei. Jei kambaryje yra pufų, dekoratyvinių apskritų baldų elementų, šviestuvų, veidrodžių ar kavos staliuko, didelė tikimybė, kad apvalus kilimas puikiai papildys interjerą.

Platus pasirinkimas

Savo pasiūloje turime daug įvairių modelių. Mažesni, puikiai tinkantys vonios kambariams ar prieškambariams, taip pat dideli ir įspūdingi, kurie papuoš svetaines, valgomuosius ar miegamuosius. Apsisprendžiant dėl konkretaus tipo, verta gerai apgalvoti, kur jis bus naudojamas, nes nuo to turėtų priklausyti pasirinkto audinio tipas. Jei perkate virtuvei ar vonios kambariui skirtą gaminį, geriau rinktis tokį, kuris pasižymi dideliu atsparumu drėgmei. Tas pats pasakytina ir apie koridorių puošiančius kilimėlius, kuriuos dažnai tenka siurbti arba valyti nešvarumus. Šioms užduotims atlikti rekomenduojame sintetinį pluoštą, pavyzdžiui, polipropileną arba poliesterį. Dekoruojate miegamąjį, svetainę ar vaikų kambarį? Tada tikrai geriau atkreipti dėmesį į tinkamą šilumos izoliaciją ir malonų liesti pūką. Apžiūrėkite apvalius ir ovalius kilimus, pagamintus iš natūralių audinių, pavyzdžiui, vilnos ar džiuto, kurie yra labai patvarūs. Nors šiuolaikiniai dirbtinių siūlų gavimo būdai užtikrina puikią jų kokybę ir malonų lietimą, natūralios medžiagos vis dar labai populiarios. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių dydžių kilimėlių - nuo mažo kilimėlio po stalu su gėlėmis kambario kampe iki didelio, gausiai ornamentuoto apvalaus kilimėlio po mediniu valgomojo stalu, kuris džiugins svečius ir užbaigs jūsų interjerą.

Kaip pasirinkti tinkamą spalvą?

Nors tinkamo dydžio pasirinkimą dažnai riboja patalpos, kuriai kilimas skirtas, dydis, spalva ir raštas yra itin laisvas ir nevaržomas dalykas. Jei butą ar namą dekoruojate tam tikru stiliumi, dažnai žinote, kokio atspalvio ieškote. Mūsų kataloge yra daug baltos, smėlio ir švelniai pilkos spalvų modelių, kurie suteiks jūsų interjerui šiltumo ir malonumo. Jei norite ryškios ir aiškios spalvos, kuri patrauktų dėmesį arba pabrėžtų modernų kambario stilių, rinkitės ryškias spalvas, pavyzdžiui, tamsiai mėlyną, bordo, žalią ar geltoną. Aukšta mūsų gaminių kokybė užtikrina, kad spalva neišbluks, o vilna laikui bėgant nepraras tankio. Tiems, kurie nori ryškių kontrastų, turime paruoštų įvairiaspalvių kompozicijų, kuriose derinamos įvairios spalvos ar raštai - vos vienu aksesuaru galite pakeisti visą interjerą!

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi tinkamą kilimą savo namams ar butui?

Jei planuojate pirkti apvalų arba ovalų kilimą, reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų, įskaitant:

- suraskite konkrečią vietą ir įvertinkite, kokio dydžio butą galite sau leisti,

- Pritaikykite pluošto tipą, iš kurio jis pagamintas, prie sąlygų, kuriomis jis bus naudojamas,

- Išsiaiškinkite, ar kas nors namuose nėra alergiškas, ir pasirinkite saugaus pluošto kilimą,

- Patikrinkite, ar kambaryje nėra apskritimo formos elementų,

- Apsvarstykite, kokios spalvos tinka jūsų interjero stiliui,

- Nuspręskite, koks krūvos aukštis jus domina,

- Sužinokite, kaip valyti pasirinktą kilimą.

Klasikinis ar modernus sprendimas?

Šiuo metu apvalūs ir ovalūs kilimai, pagaminti iš dirbtinės ir natūralios medžiagos, nelabai skiriasi savo kokybe. Iš sintetinio pluošto pagamintos medžiagos paprastai yra pigesnės. Abi medžiagos yra panašaus minkštumo ir tarnauja daugelį metų. Dauguma mūsų kilimų yra iš Turkijos arba Belgijos. Jei negalite nuspręsti, iš kokios konkrečios medžiagos norite, kad būtų pagamintas jūsų kilimas, peržiūrėkite turimus raštus ir ieškokite gaminio, kuris jums patiktų. Juk kilimas ilgai puoš jūsų erdvę.

Ieškodami tobulo kilimo taip pat peržiūrėkite išpardavimų skyrių, kuriame rasite modelių palankiomis kainomis.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 424 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 424 dalykų

Follow us on Facebook