Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Informacje

Vaikiški kilimai

Yra 259 prekės(-ių).

 

Kiekvienas iš tėvų tikrai ne kartą svarstė, koks kilimas jo vaiko kambariui būtų geriausias įmanomas sprendimas. Patys mažiausi vaikai mėgsta žaisti ant grindų, todėl turime pasirūpinti, kad jiems būtų paruoštos tinkamos grindys. Todėl šioje kategorijoje mūsų internetinė parduotuvė "Dywany Łuszczów" siūlo platų vai...

 

Kiekvienas iš tėvų tikrai ne kartą svarstė, koks kilimas jo vaiko kambariui būtų geriausias įmanomas sprendimas. Patys mažiausi vaikai mėgsta žaisti ant grindų, todėl turime pasirūpinti, kad jiems būtų paruoštos tinkamos grindys. Todėl šioje kategorijoje mūsų internetinė parduotuvė "Dywany Łuszczów" siūlo platų vaikiškų kilimų pasirinkimą, kurie sulaukia neblėstančio populiarumo net tarp išrankiausių klientų. Nesvarbu, ar jūsų pirkinių sąraše yra kilimas mergaitei, ar kilimas berniukui - tikrai rasite įdomų modelį. Tiesiog pažvelkite į mūsų pasiūlymą dabar. "Dywany Łuszczów" įrodo, kad vaikams skirta tekstilė visai neturi atrodyti nuobodžiai ir nykiai. priešingai, jie gali kelti susižavėjimą būtent dėl būdingo apdirbimo, gražių spalvų ir įdomių motyvų.

Kokiomis savybėmis pasižymi mūsų vaikiški kilimai?

Puikiai žinome, kad vaikams skirti kilimėliai visų pirma turi žavėti labai geru apdirbimu. Todėl naudojame tik tokias medžiagas, kurios garantuoja ilgą modelių tarnavimo laiką ir nepriekaištingą naudojimą. Tarp mūsų vaikiškiems kilimėliams naudojamų medžiagų yra, pavyzdžiui, polipropileninis termofikatas frise, kuriam būdingi specialiai susukti siūlai. Iš šios medžiagos pagaminti kilimai yra labai tankiai austi, todėl jais labai patogu vaikščioti. Taip pat rasite poliesterio kilimų, kurie savo ruožtu yra populiarus pasirinkimas dėl labai gražios išvaizdos ir itin patrauklios kainos. Galite rinktis iš daugybės skirtingų versijų, raštų, spalvų ir dydžių, todėl rasti tinkamą vaiko kambariui nėra problema. Vieni populiariausių pasirinkimų - 200x300 kūdikių kilimėlis, 160x220 kūdikių kilimėlis arba 120x170 kūdikių kilimėlis. Jei nerandate reikiamo dydžio, nedvejodami susisiekite su mumis. Padėsime jums rasti jūsų vaiko kambariui tinkantį kilimą. Dažnai tėvai nusprendžia pirkti kuo daugiau kilimų arba vieną pakankamai didelį, kad juo būtų galima padengti visas vaikų kambario grindis.

Kuris kilimas skirtas vaiko kambariui? Populiariausi motyvai ir spalvos

Nesvarbu, ar perkate vaikišką kilimėlį mergaitei, ar kilimėlį berniukui. Tikriausiai ilgai svarstote, kokią spalvą ar motyvą pasirinkti. Anksčiau buvo manoma, kad rožinės spalvos atspalviai labiausiai tinka mažosioms princesėms, o mėlynos - berniukams, tačiau dabar mes esame linkę atkreipti dėmesį ir į kitas spalvas. Vaiko kambariui galite nupirkti pilką, baltą, žalią ar net raudoną kilimą. O gal mėtų spalvos kilimas? Viskas iš tiesų priklauso nuo to, kaip norite, kad kambarys atrodytų galiausiai. Populiariausi motyvai yra visi su gyvūnais, tačiau galite rinktis ir vaikišką gatvės kilimą. Šioje kategorijoje galime rekomenduoti, pavyzdžiui, "Petit Town" modelius, kurie stebina savo estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis. Kolekcijoje "Petit" taip pat rasite daug įdomių gyvūnų, kurie tikrai patiks daugeliui jaunųjų gavėjų. Priklausomai nuo to, kokio varianto ieškote, galite rinktis kvadratinį arba stačiakampį vaikišką kilimą. Taip pat turime apvalių kilimų, kurie idealiai tinka šiek tiek mažesniems kambariams. Dideliame kambaryje tinka didelis kilimas, nes juo galima sukurti vaikui žaidimų zoną. Taip pat turime paminėti, kad nors ši kategorija skirta patiems mažiausiems, čia tikrai rasite įdomų jaunimo kilimą berniukui ar mergaitei.

Išrinkti tinkamą kilimėlį savo vaikui ar paaugliui nėra lengva užduotis, tačiau, priešingai nei galvojate, tai nėra ir tai, ko negalite padaryti. Jei vis dar svarstote, koks kilimas geriausias mergaitės ar berniuko kambariui, pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai, kad perkamas kilimas būtų funkcionalus, gražiai pagamintas ir patvarus. Vaikams ypač svarbu užtikrinti, kad jiems skirti gaminiai iš tiesų stebintų įdomiomis spalvomis. Palikime santūrius, elegantiškus ir minimalistinius kilimus kitiems namų ir butų interjerams, o gražiems ir spalvingiems aksesuarams leiskime atsidurti vaikų kambariuose. Garantuojame, kad kiekvienas iš mūsų įsigytas kilimas tarnaus ilgai ir kartu taps tikra jūsų vaiko kambario puošmena. Pasirinkite rožinį, mėlyną arba žalią vaikišką kilimėlį ir mėgaukitės nuostabiu jo apdirbimu.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 259 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 259 dalykų

Follow us on Facebook