Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Informacje

Sizalio kilimai

Yra 388 prekės(-ių).

 

Ieškote kilimų, kurie tarnautų ilgai, ilgai? Norite daiktų, kurie iš tiesų pakeistų jūsų kambarių išvaizdą? Jei taip, pataikėte į tinkamą vietą! Šioje kategorijoje mūsų internetinė parduotuvė "Dywany Łuszczów" siūlo unikalius virvelinius kilimėlius, kurie sulaukia neblėstančio populiarumo net tarp išr...

 

Ieškote kilimų, kurie tarnautų ilgai, ilgai? Norite daiktų, kurie iš tiesų pakeistų jūsų kambarių išvaizdą? Jei taip, pataikėte į tinkamą vietą! Šioje kategorijoje mūsų internetinė parduotuvė "Dywany Łuszczów" siūlo unikalius virvelinius kilimėlius, kurie sulaukia neblėstančio populiarumo net tarp išrankiausių klientų. Styginis kilimas taip pat vadinamas sizalio kilimu, todėl šie pavadinimai gali būti vartojami pakaitomis. Pavadinimas, žinoma, kilęs iš sizalio, t. y. kieto ir atsparaus pluošto, gaunamo iš specialios agavų rūšies. Maloniai kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymais. Sizalio kilimas - tai investicija, kuri tarnaus daugelį metų ir kuria būsite labai patenkinti.

Virveliniai kilimai ir pagrindiniai jų privalumai

Jau minėjome, kad sizalis dėl savo ilgaamžiškumo yra itin išskirtinė medžiaga. Tai, žinoma, reiškia, kad iš jo pagaminti kilimai yra labai patvarūs, atsparūs pažeidimams ir praktiški. Sizalio kilimai taip pat populiarūs, nes jie visiškai atsparūs nešvarumams ir juos lengva prižiūrėti. Sizalio kilimą galima siurbti nesibaiminant, kad bus pažeista jo struktūra. Dėl tvirtos medžiagos plokščias austas kilimas taip pat idealiai tinka namams ir butams su naminiais gyvūnais. Kiekvienas augintinio savininkas praktiškai kasdien siurbia, todėl kai kurie kilimai gali neišlaikyti. Laimei, laidiniai modeliai yra atsparūs tokiems pažeidimams. Plokščiai austas kilimas taip pat išsiskiria tankiu pynimu, kuris savo dizainu primena kiliminę dangą. Ar galite įsivaizduoti funkcionalesnę detalę? Tikriausiai ne, todėl jų tiesiog negalėjo trūkti mūsų internetinės parduotuvės pasiūloje. Dėl to, kad nuolat stengiamės plėsti savo pasiūlą, mūsų parduotuvės klientai gali mėgautis produktais, kurie visada kuriami remiantis dabartinėmis tendencijomis.

Sizalio kilimėliai - kokius modelius randate?

Atsižvelgdami į net išrankiausių klientų poreikius, visų pirma stengėmės savo pasiūlą sudaryti taip, kad kiekvienas čia galėtų rasti sau įdomiausią daiktą. Ar svajojate apie smėlio spalvos kilimą? Tada būtinai apžiūrėkite mūsų nesenstančią "Cooper" kolekciją. Rasite labai įdomių kilimų su mozaikomis, deimantais ir įvairiausiais abstrakčiais raštais, nuo kurių tikrai sunku atitraukti akis. O gal norėtumėte pilko ar mėlyno varianto? Jei taip, jums gali būti įdomi "Loft" serija. Rasite ir paprastų, ir puošnesnių dirbinių, kurie panašiai vertinami dėl fantastiško meistriškumo. Ar norėtumėte įsigyti naują spalvingą virvelinį kilimą? Atsakymas į jūsų lūkesčius, žinoma, yra "Color collection". Šios serijos kilimai suteiks jūsų interjerui išskirtinio charakterio ir tikrai įvertinsite įdomius spalvų derinius, kurių sunku nepastebėti. Juolab kad kolekcijoje "Color" yra ne tik įdomių spalvų, bet ir labai įspūdingų raštų. Kaip dėl kilimo su lapais ar nuostabiais ornamentais? Esame tikri, kad nesvarbu, kokio tipo kilimas yra jūsų pirkinių sąraše, rasite tokį, kuris atitiks jūsų lūkesčius. Dėl daugybės skirtingų spalvų, raštų, formų ir dydžių sizalio kilimai yra puikus sprendimas tiek tradiciniams, tiek modernesniems kambariams. Sizalio kilimą galima naudoti svetainėje, miegamajame, valgomajame, taip pat prieškambaryje. Be abejo, niekas netrukdo pasirinkti iš karto kelias visiškai skirtingas versijas ir išdėlioti jas pasirinktuose kambariuose. Pasirinkę dekoratyvesnį elementą, kilimą labai greitai paversite pagrindine kambario puošmena. Taip pat verta paminėti, kad sizalio kilimai yra geras pasirinkimas visiems žmonėms, kurie kenčia nuo įvairių alergijų ir padidėjusio jautrumo. Šie antistatiniai ir aplinkai saugūs tekstilės gaminiai turėtų atsirasti kiekviename name ir bute.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 388 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 388 dalykų

Follow us on Facebook