Kategorijos

Pristatymas ir grąžinimas

Jei mokama į sąskaitą, 99 % siuntų išsiunčiama kitą dieną po to, kai pinigai pasiekia mūsų banko sąskaitą. Jei prekės pristatomos grynaisiais pinigais, jos išsiunčiamos kitą dieną po užsakymo priėmimo. Siuntas siunčiame DPD ir GLS kurjerių bendrovėmis, taip pat LENKIJOS PAŠTU ir ROHLIG SUUS ekspedicine bendrove. Ypač rekomenduojame naudotis kurjerių bendrovių paslaugomis, nes apie 90 % siuntų atkeliauja kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo.

Įsigytas prekes galima grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos (netaikoma pagal užsakymą pagamintiems gaminiams). Produktai neturi turėti jokių naudojimo požymių. Norėdami grąžinti prekes, naudokite tą pačią išorinę pakuotę, kokia buvo naudojama gautam siuntinyje. Suma bus grąžinta į jūsų banko sąskaitą gavus siuntinį ir patikrinus jo turinį. Siuntiniai (grąžinami) pristatymo metu nepriimami. Grąžinimas dėl skundų turi būti iš anksto suderintas su pardavėju.

Galite naudoti pavyzdinę atsisakymo formą, tačiau ji nėra privaloma.

Pastaba: dalyvaujant kurjeriui labai atidžiai patikrinkite pakuotės turinį! Kiti skundai dėl galimos žalos, išskyrus tuos, kurie pateikti dalyvaujant kurjeriui, nebus nagrinėjami!

Adresas, kuriuo galima grąžinti prekes:

F.H. KABIS
DYWANY ŁUSZCZÓW
ul. Elektryczna 17
21-040 Świdnik

LENKIJA / POLAND

 

 


Follow us on Facebook