Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Informacje

Šiurkštūs kilimai

Yra 325 prekės(-ių).

 

Ar norite, kad jūsų įsigyti kilimai tiesiog stebintų savo fenomenalia išvaizda? Ieškote pasiūlymų, kurių dėka galėsite pakeisti kiekvieną, net ir sudėtingiausią interjerą? Ar norite modelio, kuris tarnautų ilgai ir džiugintų jūsų akį? Jei taip, pataikėte į puikią vietą! Šioje kategorijoje mūsų internetinė parduotuvė "Dywa...

 

Ar norite, kad jūsų įsigyti kilimai tiesiog stebintų savo fenomenalia išvaizda? Ieškote pasiūlymų, kurių dėka galėsite pakeisti kiekvieną, net ir sudėtingiausią interjerą? Ar norite modelio, kuris tarnautų ilgai ir džiugintų jūsų akį? Jei taip, pataikėte į puikią vietą! Šioje kategorijoje mūsų internetinė parduotuvė "Dywany Łuszczów" siūlo aukštos kokybės šiurkščius kilimus, kuriuos tiesiog sunku ignoruoti. "Shaggy" kilimai - tai paprasčiausi kilimai su ilgais plaukais, o pats terminas kilęs iš anglų kalbos ir susijęs su tokiais žodžiais kaip "shaggy" arba "hairy". Dėl šios priežasties taip pat galite susidurti su terminu "šiurkštūs kilimai". Jiems taip pat būdinga iki 10 cm ilgio ar ilgesnė kupeta. Kadangi šie tekstilės gaminiai tokie populiarūs, negalėjome jų praleisti savo parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų paruoštus modelius ir išsirinkite jums tinkamiausią.

Kodėl verta rinktis šiurkštų kilimą?

Neabejotinas šiurkščių kilimų privalumas visų pirma yra jų labai įspūdinga išvaizda. Ar galite įsivaizduoti modelį, kuris atkreiptų į save daugiau dėmesio nei tik kilimas su ilgu pluoštu? Tikriausiai ne, todėl šie modeliai yra puikus sprendimas tiek tradiciniams, tiek modernesniems kambariams. Jų pasirinkimas leis jums naudoti interjerą ir kartu suteiks jam unikalų charakterį. Ne veltui didžiulis šių kilimų privalumas yra būtent tai, kad jie išsiskiria savo ilgu pluoštu. Praktikoje juos naudoti, o ypač vaikščioti jais basomis, yra paprasčiausiai... labai malonus ir atpalaiduojantis. Todėl šiurkštūs kilimai puikiai tinka miegamiesiems, svetainėms, taip pat vaikų kambariams. Juk mūsų mažieji mėgsta žaisti ant grindų. Ilgo plauko kilimai yra labai stori, todėl jie puikiai izoliuoja grindis. Tokį modelį galime sėkmingai įrengti ant plokščių, plytelių ar parketo. Ilgo plauko kilimas taip pat gali būti geras sprendimas, kai kyla akustinių problemų. Būtent šie tekstilės gaminiai leidžia gerokai nutildyti patalpas, nes yra tankūs ir ilgi. Neįmanoma nepaminėti, kad plaukuotas kilimas, priešingai nei gali atrodyti... švarą palaikyti nėra jokių problemų. Reguliarus dulkių siurbimas ir dėmių šalinimas leis mums ilgai džiaugtis gražia pasirinkto kilimo apdaila.

Kokius šiurkščius kilimus galite įsigyti iš mūsų?

Atsižvelgdami į išrankiausių klientų poreikius, pasirūpinome, kad mūsų pasiūla būtų tikrai labai įvairi. Ar jūsų pirkinių sąraše yra pilkas šiurkštus kilimas? Jei taip, jums tikrai patiks vienas iš mūsų "Micro", "Narin" arba "Lapin" kilimų. Tačiau, jei svajojate apie žalią šiurkščią kiliminę dangą, ieškokite tokių modelių kaip "Galaxy" arba "Berber" kolekcija. Taip pat galite nusipirkti rudą šiurkštų kilimą arba baltą šiurkštų kilimą. Šioje spalvų gamoje rasite, pavyzdžiui, įvairių atspalvių "Space 3D" kilimus, triušio kailį imituojančius "Bunny" kilimus arba "Lapin" kilimus. Tik nuo jūsų priklauso, ar pasirinksite vienspalvį variantą, ar įdomiu dizainu stebinančią detalę. Žinoma, niekas netrukdo vienu metu įsigyti kelias skirtingai atrodančias versijas. Ypač jei šiuo metu namuose įrenginėjate kelis kambarius. Mūsų kilimai populiarūs ne tik dėl plataus spalvų asortimento ir unikalaus dizaino, bet ir dėl labai skirtingų dydžių. Nesvarbu, ar ieškote mažo, ar didelio kilimo, tikrai rasite tinkamą kilimą. Šie populiarūs dydžiai yra, pavyzdžiui, "shaggy" kilimas 160x220, "shaggy" kilimas 120x170 arba "shaggy" kilimas 80x150. Jei svajojate apie neįprastą dydį, kurio nerandate, nedvejodami susisiekite su mumis.

Itališkas kilimas yra fantastiškas sprendimas daugeliui erdvių. Įrenkite modelį kambaryje, kuris iki šiol nedarė įspūdžio savo išvaizda, ir per kelias minutes ... ...jis bus visiškai kitoks. Šagotinius kilimus klientai labai dažnai renkasi būtent dėl to, kad gražus jų apdirbimas dera su itin aukšta kokybe ir patrauklia kaina. Dar kartą nuoširdžiai raginame ir kviečiame susipažinti su šių unikalių mūsų paruoštų tekstilės gaminių variantais. Garantuojame, kad liksite jais labai patenkinti. Šiurkštūs kilimai leidžia sukurti nesenstančius, stilingus ir tikrai patrauklius interjerus, kuriuose tiesiog norisi gyventi. Tačiau verta turėti omenyje, kad dėl būdingo krūvio jų nerekomenduojama naudoti dažnai naudojamose patalpose, pavyzdžiui, virtuvėse. Laimei, kitose mūsų kategorijose tikrai rasite tokį asortimentą, kuris savo ruožtu bus... skirtas virtuvei. Mėgaukitės apsipirkimu!

Daugiau
puslapyje
Rodoma 49 - 96 iš 325 dalykų
Rodoma 49 - 96 iš 325 dalykų

Follow us on Facebook