Kiliminiu taku - Spalva

 

Dekoruodami namus ar butą dažnai nežinote, kokį konkretų gaminį pasirinkti, kad jis būtų kuo funkcionalesnis. Be klasikinių standartinių dydžių sprendimų, siūlome kilimus ir kilimines dangas metrais, kuriuos galima puikiai priderinti prie jūsų erdvės. Suraskite jus dominantį modelį ir raštą, o mes pagal jūsų užsakymą paruošime jums tinkamo ilgio drabužius. Tai labai paprasta! Siūlome funkcionalius kilimus, kurie yra patvarūs, stilingi ir preciziškai apdirbti! Daugiausia dėmesio skiriame kokybei ir įvairovei. Kviečiame susipažinti su mūsų katalogu!

Platus kilimų ir kiliminių dangų asortimentas

Mūsų parduotuvėje rasite daugybę skirtingų modelių, kuriais galėsite papuošti bet kurį kambarį. Be kita ko, siūlomi klasikiniai, gumuoti (neslystantys), sizalio virvelės ir modernūs kilimėliai. Taip pat turime daug priedų, pavyzdžiui, neslystančių kilimėlių ir grindų strypų.

Kilimas metrais - kurį pasirinkti?

Jei nusprendėte rinktis kilimą metrui, mes tiksliai apdorojame kilimą vietoje. Garantuojame, kad gaminiai yra nauji. Galite laisvai derinti kilimus ir kilimines dangas tarpusavyje ir sukurti savo individualią kompoziciją. Vienu gaminiu galite suteikti interjerui unikalų charakterį ir visiškai jį pakeisti. Aukštos kokybės kilimas ar kiliminė danga suteikia interjerui jaukumo. Jei suderinsite tinkamą spalvą ir plauko aukštį su vyraujančiu išdėstymu, galite būti tikri, kad gaminys tik sustiprins kambario savybes.

Priderinkite kilimą prie interjero

Rasite daugybę raštų ir spalvų, todėl nesunkiai išsirinksite kilimą, kuris puikiai tiks jūsų namams. Daugumoje mūsų kilimų funkcionalumas derinamas su elegantišku dizainu. Mūsų kilimai ir kilimėliai tinka miegamiesiems, vaikų kambariams, svetainėms, biurams ir kabinetams, virtuvėms ir vonios kambariams, koridoriams ir prieškambariams, laiptinėms, terasoms ir balkonams (tik tiems, kurie skirti naudoti lauke).

Visada siūlome savo gaminius patraukliomis kainomis.

Pasirinkite modelį ir audinį

Mūsų asortimente esantys kilimai ir kilimėliai gaminami iš natūralių ir dirbtinių medžiagų. Čia rasite kilimų iš džiuto vilnos, poliesterio, akrilo, poliamido ir daugelio kitų medžiagų. Rinkdamiesi tam tikrus siūlus įsitikinkite, kad jie atitinka jūsų kambario sąlygas. Be kita ko, audinys pasirenkamas atsižvelgiant į tai, ar namuose yra alergiškų žmonių, ar gyvena naminių gyvūnų, taip pat svarbu, kaip išlaikyti gaminį švarų. Pasirinkę kilimą ar kilimėlį, kurio specifikacijos labai atitinka jūsų poreikius, užsitikrinsite, kad produktas tarnaus daugelį metų.

Raskite tinkamą dydį

Kilimo ar kilimo dydis labai priklauso nuo jūsų pageidavimų. Mūsų kilimų kilimėlių plotis prasideda nuo 50 cm ir gali būti iki 300 cm pločio.

Nelengva pasirinkti spalvą

Jei jau žinote, kokio atspalvio kilimo ar kiliminės dangos ieškote, galite filtruoti, kad matytumėte tik tuos gaminius, kurie atitinka jūsų lūkesčius. Jei nežinote, kokia spalva norite dekoruoti savo kambarį, pasirinkti sunku, nes turime įvairiausių raštų ir spalvų. Rinkitės spalvą, atitinkančią jūsų namo ar buto stilių. Jei mėgstate minimalizmą, rinkitės pilką ir juodą spalvas. Jei ketinate įrengti glamūrinio stiliaus kambarį, rinkitės sodrius raštus, geriausia su gyvūnų motyvais. Angliškas ir klasikinis stilius mėgsta ryškias spalvas, kurios atrodo elegantiškai ir suteikia klasę. Šiuolaikiniame interjere verta rinktis ryškią ir drąsią spalvą, kuri pagyvins kambarį ir suteiks jam charakterio. Jei norite retro stiliaus, atkreipkite dėmesį į gausiai dekoruotus turkiškus kilimus, kurie primena šeštajame ir septintajame dešimtmetyje buvusius madingus kilimus.

Kilimai vėl madingi

Kilimai, kilimai ir kiliminės dangos vėl madingi ir vis dažniau pasirodo namuose ir butuose, ir labai gerai, nes, be neabejotinos dekoratyvinės funkcijos, jie atlieka ir keletą kitų funkcijų:

- apsaugo grindis nuo pažeidimų, pvz., įbrėžimų,

- apsaugo nuo šalčio ir gerai izoliuoja,

- suteikia kambariams komforto ir jaukumo,

- sumažina slidžių paviršių slidumą.

Follow us on Facebook