Filtrai
Forma
Medžiaga
Modelis
Spalva
dydžio
Švarus Rodyti

Informacje

Kilimai pagal užsakymą

Yra 255 prekės(-ių).

 

Nors rinkoje yra daugybė skirtingų kilimų, kartais gali atsitikti taip, kad nė vienas iš siūlomų modelių... mums paprasčiausiai netinka. Turime omenyje ne estetines priežastis, nes tekstilės gaminių yra tiek daug, kad kiekvienas turėtų rasti sau ką nors įdomaus. Žinoma, kalbame apie dydžius, nes kartais sunku nuspėti, koks labai būding...

 

Nors rinkoje yra daugybė skirtingų kilimų, kartais gali atsitikti taip, kad nė vienas iš siūlomų modelių... mums paprasčiausiai netinka. Turime omenyje ne estetines priežastis, nes tekstilės gaminių yra tiek daug, kad kiekvienas turėtų rasti sau ką nors įdomaus. Žinoma, kalbame apie dydžius, nes kartais sunku nuspėti, koks labai būdingas dydis būtų įdomus mūsų klientui. Todėl šioje kategorijoje siūlome kilimus pagal užsakymą, kurie gali būti puikus sprendimas, kai ieškote konkretaus dydžio kilimo. Ar norite labai mažo, ar priešingai... didžiulis modelis? Išsirinkite pas mus savo svajonių kilimą pagal užsakymą ir mėgaukitės fantastišku meistriškumu. "Dywany Łuszczów" įrodome, kad, priešingai nei manote, norint nusipirkti tobulą kilimą, nebūtina sugaišti daug laiko jo paieškoms ir mokėti labai didelę kainą.

Pagal individualų užsakymą pagaminti kilimai - kodėl verta juos rinktis?

Savaime suprantama, kad plačiausiai prieinami ir populiariausi kilimų dydžiai paprastai atitinka mūsų lūkesčius dėl daugelio kambarių dizaino. Tačiau negalima paneigti, kad labai tikėtina, jog norėsime kilimų matmenų, kurie ... bus sunku įsigyti. Todėl čia rasite įvairių tekstilės gaminių modelių, kurių matmenis galima tiksliai pritaikyti prie jūsų poreikių. Pasirinkę individualiai pritaikytą kilimą tikrai būsite tikri, kad jis tiks jūsų pasirinktai erdvei. Visa tai dėl to, kad mūsų parduotuvėje parengėme sprendimą, leidžiantį klientams pritaikyti juos dominančio kilimo dydį ir formą. Tai atliekama naudojant specialų šabloną, kurį sukuria klientas ir kuris yra tiesiog jį dominančios versijos brėžinys. Tai patogus sprendimas, nes galime daryti įtaką galutinei pasirinkto kilimo varianto išvaizdai, o tai, žinoma, padeda išvengti nusivylimo. Neretai daugelis iš mūsų atsiduria tokioje situacijoje, kai įsigytas kilimas yra šiek tiek per ilgas arba per trumpas.... Pasirinkus pagal individualų užsakymą pagamintą kilimą, taip tikrai nenutiks. Nestandartinius kilimus galima įsigyti bet kuriam namo ar buto kambariui. Jei dekoruojate svetainę, miegamąjį, vaikų kambarį ar prieškambarį ir norite, kad kilimas idealiai tiktų, rinkitės pagal užsakymą pagamintą kilimą.

Kuo dar pasižymi mūsų pagal užsakymą pagaminti kilimai?

Jau ne kartą minėjome, kad mūsų prioritetas - siūlyti gaminius, kurie stebina aukšta kokybe. Žinoma, ne kitaip yra ir su mūsų pagal užsakymą gaminamais kilimais, kurie kuriami skiriant dar daugiau dėmesio kiekvienai detalei. Žinome, kad įrenginėjant erdvę per trumpas arba per ilgas kilimas gali turėti neigiamos įtakos galutiniam dizainui. Todėl užsisakę pas mus 144x132 arba 267x210 dydžio kilimą galite būti tikri, kad gausite būtent tokį kilimą. Kitas mūsų kilimų privalumas - tai, žinoma, puikus funkcionalumas ir graži apdaila. Modeliai, kuriuos galite įsigyti Dywany Łuszczów, jums puikiai tarnaus ir kartu labai greitai taps tikra interjero, kuriame juos įrengsite, puošmena. Neretai pagal užsakymą pagamintas kilimas labai greitai gali tapti pagrindine patalpos, kurioje jis padėtas, puošmena - tai ypač pasakytina apie itin didelius tekstilės gaminius. Visi mūsų parduodami kilimai yra visiškai nauji ir nenaudoti. Jei prekės užsakomos klientų pageidavimu - užsakymai vykdomi pagal individualius pirkėjų prašymus ir pageidavimus.

Dar kartą raginame susipažinti su mūsų parengtais šios kategorijos pasiūlymais. Garantuojame, kad jūsų kilimas bus būtent tokio dydžio, kokio norite. Garantuojame, kad jūsų kilimas gali būti būtent tokio dydžio, kokio norite, ir nereikia bijoti, kad tai kaip nors paveiks jo išvaizdą ar kokybę. Iš mūsų įsigyta tekstilė tarnaus tikrai ilgai, ją bus lengva išlaikyti švarią ir tiesiog... ...labai gražu. Daugumą mūsų kilimų galima lengvai išskalbti ir išsiurbti namuose, todėl nereikia jų vežti į specializuotą skalbyklą. Ar svajojate apie itin unikalaus dydžio apvalų mėlynos spalvos kilimą? O gal norite prislopinto rudo modelio prieškambario, kuris fantastiškai padengtų beveik visas grindis? Pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir mėgaukitės kilimais, kurie atitinka išrankiausių klientų poreikius. Linkime sėkmingo apsipirkimo.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 48 iš 255 dalykų
Rodoma 1 - 48 iš 255 dalykų

Follow us on Facebook